Maniacy ciężkich, metalowych brzmień – możecie już posłuchać EP-ki zespołu Hoax of Upsala !

125

15 kwietnia światło dzienne ujrzał nowy materiał bardzo obiecującego metalowego zespołu Hoax of Upsala zatytułowany “Torn Apart”.

Hoax Of Upsala to formacja z Lublina grająca mocne metalowe dźwięki z pogranicza metalcore’u i groove metalu. Początki zespołu sięgają roku 2011 i ma on już na koncie jedną EP-kę wydaną w 2014 roku –  „The Eternal Struggle”. Michał Król, Czarek Dutkowski, Dariusz Serafin i Konrad Domański tworzą jedną z bardziej obiecujących grup tego typu na polskiej scenie metalowej.

Hoax_Of_Upsala_promo_1
Hoax of Upsala

Właśnie wydali swoją nową EP-kę “Torn Apart” zawierającą cztery kawałki: tytułowy “Torn apart”, “Destiny I earned”, “I can’t find peace” i “Blind mass”. Wszystkie pełne mocnych gitarowych riffów, miażdżąco intensywnej perkusji oraz ciekawego (i jednego z bardziej wyraźnych jakie dotychczas słyszałam) wokalu. EP-ki możecie  posłuchać tutaj:

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=389L_dPyTaA[/embedyt]

– Nasze najnowsze wydawnictwo w pełni oddaje muzyczny kurs, który obraliśmy i wskazuje cel, do którego podążamy.  To solidna dawka  mocnego, metalowego, riffowego grania, która z pewnością przypadnie do gustu maniako m ciężkich brzmień –

– mówi perkusista grupy, Konrad Domański

Metalo-maniacy ruszajcie do słuchania ! Ja czekam na koncert !

Hoax_Of_Upsala_Promo
Hoax of Upsala

Oficjalny profil FB zespołu Hoax of Upsala: https://www.facebook.com/HoaxOfUpsala/

PODZIEL SIĘ
Zainteresowania: biologia, fotografia, muzyka, handicrafting