[PREMIERA] Koncertowy album Korteza – “Sold out 2019/2020”

Fot. Karol "Tarakum" Makurat | Tarakum Photography

Z okazji wczorajszych 31. urodzin Kortez zamiast zbierać prezenty, sam taki podarunek sprawił swoim fanom. 24.06 ukazał się drugi koncertowy album artysty “SOLD OUT 2019/2020”, który jest zapiskiem minionej, w pełni wyprzedanej trasy jesienno – zimowej KORTEZ PRZEDPREMIEROWO.

Wydawnictwo zabiera nas na 78 minut w wyjątkową muzyczną przestrzeń, jaką tylko Kortez potrafi stworzyć. Połączenie utworów z debiutanckiego “Bumeranga”, drugiego albumu “Mój dom” oraz dodatku do tego krążka “Mini domu” wzbogacone o dwie premierowe piosenki – “Nad morzem” i “Chodź na chwilę” w nowych aranżacjach tworzą niezwykle spójną całość. Artysta zdecydowanie nie lubi monotonii w muzyce, dlatego też w jego przypadku nadawanie nowego życia starszym utworom to nie zaskoczenie, a zwyczaj. Co ciekawe Kortez od początku swojej artystycznej drogi nie coveruje przebojów innych artystów, a skupia się wyłącznie na swojej twórczości, która wręcz namacalnie ewaluuje z każdą nową trasą muzyka.


Dwupłytowy album zawiera również tytułowy singiel z debiutanckiej EPki Kaśki Sochackiej“Wiśnia”, która – nie bójmy się tego słowa – stała się nie tylko niespodzianką, ale i objawieniem minionej trasy Korteza.


CD 1
Intro / Chodź na chwilę
We dwoje
Zostań
Pierwsza
Ludzie z lodu
Wiśnia feat. Kaśka Sochacka
Trudny wiek

CD 2
Już nie pamiętam
Hej wy
Od dawna już wiem
Dobrze, że cię mam
Boję się
Mój dom / Nad morzem
Niby nic

Album do nabycia na sklepjazzboy.pl

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/kortezjazzboy/

Instagram: https://www.instagram.com/kortez_z/

0 0 vote
Article Rating
PODZIEL SIĘ
Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments