“MŁODOŚĆ” – drugi album Ralpha Kamińskiego już 22.11!

Ralph Kamiński, źródło Facebook

Dawno na rynku muzycznym nie było tak wyczekiwanego albumu jak jego! Wreszcie znamy datę premiery drugiej płyty Ralpha Kamińskiego zatytułowanej “MŁODOŚĆ”. Wydawnictwo dostępne będzie w sprzedaży od 22.11, dziś natomiast na stronie empik.com można już zamówić preorder.

Druga, mocno wyczekiwana przez fanów i dziennikarzy, płyta zdolnego i charyzmatycznego Ralpha Kamińskiego. Od czasów swojego debiutu, czyli płyty “M O R Z E”, która ukazała się w 2016 roku, Ralph zdążył zawładnąć polską sceną muzyczną i podbić serca słuchaczy w całym kraju. Wraz z płytą “MŁODOŚĆ” prezentuje światu nie tylko nowe piosenki – w tym m.in. singlowy utwór “Kosmiczne Energie” oraz najnowszy, który zamyka tracklistę krążka “Wszystkiego najlepszego” – ale także całkowicie odświeżony wizerunek, którym zapowiedział nową i ekscytującą podróż w swoim życiu.

Artysta częściowo zaprezentował materiał z nowego wydawnictwa przedpremierowo podczas min. koncertu w ramach Juwenaliów Krakowskich, Festiwalu Co Jest Grane 24 oraz katowickiego przystanku trasy Męskie Granie 2019.


Tracklista:
1. Zielony samochód
2. 2009
3. Autobusy
4. Kosmiczne Energie
5. Tygrys
6. Klub D
7. Tata
8. Młodość
9. Wszystkiego najlepszego

Preorder: https://www.empik.com/mlodosc-kaminski-ralph,p1235726255,muzyka-p

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/kaminskiralph/

Instagram: https://www.instagram.com/ralphkaminski/

PODZIEL SIĘ