ALERT ! ALERT ALERT ! Nadciąga Red Storm !

Wszczynamy alarm ! Ale nie ma się czego bać ! Tym razem to nie ostrzeżenie przed zagrożeniem, a zapowiedź zbliżającej się premiery debiutanckiej płyty zespołu RED STORM. Do sieci trafił teaser albumu „Alert”. Może jednak niektórzy mają się czego bać… dobrej muzycznej konkurencji ! 

RED STORM to projekt muzyczny, którego liderką jest Agnieszka Leśna znana z wcześniejszej działalności z zespołem Desdemona. Wraz z kolegami Szymonem Świerczyńskim, Jarosławem Malickim i Hubertem Heyn’em skończyli nagrywanie swojej debiutanckiej płyty, która ukaże się nakładem niemieckiego wydawnictwa Echozone już 8 kwietnia !

Do sieci trafił teaser albumu „Alert”:

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=j0i-fRmN1e0[/embedyt]

Po jego przesłuchaniu możemy śmiało stwierdzić, że oczekujemy na 10 interesujących i mocnych kompozycji o rockowym charakterze ze świetnym wokalem Agnieszki,  wzbogaconych dodatkowo sporą porcją elektroniki.

Do ostatecznej formy tego wydawnictwa oprócz wspomnianych wyżej członków zespołu przyczynili się  także goście: Dario Chiereghin (gitarzysta  Mortuary Drape) oraz DJ Bactee z duetu Bactee & Tito.  Za produkcję  albumu odpowiedzialni są dwaj producenci: Ivan Munioz ( Vigilante, Die Krupps, Hanin Elias ) oraz  legendarny producent i współzałożyciel This Mortal Coil – John Fryer (Depeche Mode, Nine Inch Nails, HIM, Paradise Lost …).

Biorąc pod uwagę jakość zaprezentowanego teasera oraz to z jakimi twórcami i producentami mamy tutaj do czynienia myślę, że możemy spodziewać się całkiem dobrego i godnego polecenia albumu.

Wydawało mi się, że czekam na spokojną, słoneczną wiosnę, ale tak na prawdę teraz nie mogę się już doczekać  na czerwony sztorm ! 😉

indeks
Agnieszka Leśna wokalistka RED STORM. fot. Monika Leśna

Oficjalny profil FB zespołu : https://www.facebook.com/redstorm.official/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *