„Alkoblues” nie tylko na smutno, czyli FatStuFF z debiutanckim singlem

Święta pewnie nie jednemu kojarzą się z pustymi półkami w dziale „alkohol”. Właśnie taki świąteczny czas zespół FatStuFF wybrał sobie na premierę ich pierwszego singla „Alkoblues”, który jest zapowiedzią ich debiutanckiego krążka.

Utwór otwiera głos Radka Klesyka (gitara), który w roli wokalisty pojawił się pierwszy raz!

-Radek ogólnie nie śpiewa, ani w kapeli, ani tak na co dzień. Chciał spróbować i powiem, że nawet mu to wyszło 🙂 – Dominika Kundera (wokal)

I my potwierdzamy, że Radek, jak na debiut wykonał niezłą robotę. Choć w dalszej części utworu jego głos zanika to i tak nie brakuje tu drapieżności – tym razem w kobiecym wydaniu, który przyjemnie podkreśla szorstkość śpiewanego tekstu. Linia melodyczna oraz powtarzający się rytmiczny refren szybko zapadają w pamięć, więc strzeżcie się Alkoblues’a!

Już 15 lutego w rzeszowskim klubie Vinyl, zespół zagra koncert, który będzie premierą ich debiutanckiego albumu pt. #StayFat

-Jest to nasza pierwsza płyta, którą nagraliśmy własnymi siłami. Na krążku znajdzie się dziewięć utworów, które będą się trochę różnić od singla „Alkoblues”. Może nie jednego z Was zaskoczymy naszymi riffami. 😉 – D.K. 


FatStuFF to rzeszowska grupa, która powstała w 2015 roku i jest mieszanką hard rocka i groovu.

Skład:

DOMINIKAKUNDERA – WOKAL

RADEKKLESYK – GITARA

KORNELPRYJDA – PERKUSJA

PIOTR MIŁOSZ – BAS


FB: https://www.facebook.com/FatStuffPL/

INST: https://www.instagram.com/fatstuff_band/

Podziel się swoją opinią ;)