Alternatywy 4 czyli pierwszy przegląd portalu Muzykoholicy – zgłoś swój zespół do 20.01

Już tylko kilka dni zostało do zamknięcia listy zgłoszeń do pierwszego przeglądu portalu Muzykoholicy.com – Alternatywy 4, którego finał odbędzie się 28 lutego w Rzeszowskim UndergroundPub. 

Alternatywy 4 – to przegląd podkarpackich zespołów alternatywnych organizowany przez portal Muzykoholicy oraz Underground Pub. W ramach Przeglądu zostanie zorganizowany koncert finałowy na scenie Underground Pub Rzeszów.

W finale zagrają cztery zespoły, które zostaną wybrane przez jury (jego skład podamy wkrótce) i Was – poprzez głosowanie Internetowe. Zwycięzcy przeglądu zostaną wybrani podczas koncertu finałowego według tej samej zasady, dodatkowo przyznana zostanie nagroda publiczności.

Uczestnikami przeglądu muszą być zespoły pochodzące lub działające na terenie Podkarpacia, które nie mają na swoim koncie więcej niż 5 lat działalności zespołu. (Również dopuszczony do przeglądu będzie zespół w którym min. dwie osoby pochodzą z Podkarpacia) 

Na zgłoszenia zespołów czekamy do 20.01.2018 – Zgłoś zespół

Wybrane zespoły zostaną poinformowane o decyzji Jury do 27.01.2019.

Od 27.01 do 3.02 trwać będzie głosowanie internautów, którzy wybiorą czwarty zespół, który pojawi się 28.02.2019 na scenie Underground Pub Rzeszów.

Dołączcie do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2263684500543740/


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.