Zespół Audioties w pięcioosobowym składzie funkcjonuje od 2015 roku. Od tego czasu zagrali na jednej scenie z zespołami i gwiazdami takimi jak: Red Lips, Kasia Popowska, Dawid Kwiatkowski, KSU, Farben Lehre, TSA, Cree, Dżem. Każdy z członków zespołu pochodzi z odległych światów muzycznych, co sprawia, że utwory są różnorodne. Nie da się też jednoznacznie sklasyfikować gatunku muzycznego
zespołu, ale oscyluje on wokół rocka. Pomimo zróżnicowania charakterów i gustów muzycznych istnieje pomiędzy nimi więź, która pozwala rozumieć się za pomocą muzyki, przez co tak dobrze współpracuje im się ze sobą. Za tekstami i charyzmatycznym wokalem stoi Natalia Krzysztofik. Brała udział w programach telewizyjnych IDOL oraz The Voice of Poland, była w odcinkach emitowanych w telewizji. Sekcję instrumentalną tworzą Marcin Młody Grzesik (gitara), Sebastian Tomczyk (perkusja), Karolina Grabiec (gitara basowa), Paweł Orenkiewicz (klawisze).
W 2017r. zajęli III miejsce na przeglądzie „Scena pod Spichlerzem” w Boguchwale. W tym samym roku zdobyli Nagrody Publiczności na Półfinale Triolkowych Konfrontacji w Rzeszowie oraz na New York Festiwal w Łodzi. W 2018 roku zajęli I miejsce na przeglądzie „Rock na Plaży Paprocany” w Tychach, „Giorre Festiwal” w Ernestówce oraz na liście Podkarpackiej Sceny Przebojów. W serwisie YouTube dostępne są dwa single „Nic nas nie złamie” i „Bajka”. Dostępne są również dwa utwory w wersjach koncertowych „Lubimy Tak Grać” oraz „Ja jestem cieniem”.

reklama

Gatunek muzyczny rock

Miasto Rzeszów

Linki do mediów społecznościowych
https://www.facebook.com/audioties
https://www.youtube.com/channel/UC5BBEKEtQEgtUd96e9TOTtw

Posłuchaj: