Amory rozbrzmią w Toruniu!

Sorry Boys nie trzeba nikomu przedstawiać – istniejący od kilku lat zespół regularnie zachwyca wszystkich swoich twórczością, z każdym dniem poszerzając grono fanów. Właśnie trwa trasa koncertowa promująca ostatnie wydawnictwo, Roma. 

Trzeci krążek zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji i przyniósł zespołowi nominację do prestiżowej nagrody Fryderyki w kategorii muzyka alternatywna. Trzyosobowy skład nie pozostał dłużny fanom, wyruszając w trasę koncertową – nie jest ona jedynie promocją albumu, ale także wspomnieniem poprzednich krążków.

 

Jak zapowiada sam zespół, koncert będzie pełen niespodzianek i zaskoczeń. Premierowe utwory, akustyczne wersje najpopularniejszych numerów czy otwarta forma występu to jedne z wielu planów Sorry Boys na toruński koncert. Zapowiada się wyjątkowe widowisko, w którym romantyzm będzie przeplatał się z mocnymi uderzeniami, a wszystko to dopełni charakterystyczny i charyzmatyczny wokal Beli.

Już za nieco ponad dwa tygodnie band odwiedzi Dwór Artusa – niezdecydowanych zdecydowanie pospieszamy, biletów została garstka. A takiego wydarzenia nie można przegapić! 


Zajrzyj po więcej:

Sorry Boys na Facebooku

Strona WWW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.