Andrzej Kowalsky Band – sceniczna bomba energetyczna

Andrzej Kowalsky Band, to łódzka formacja o pięciu ogniwach – indywidualności pod względem muzycznych inspiracji, jak również cech osobowych, co czyni go kolektywem o bardzo szerokich horyzontach i wielkim potencjale.

W skład łódzkiej formacji wchodzą: Michał Bujak (wokal główny), Dawid Misztela (gitara I, wokal), Iwo Łoginowicz (gitara II, wokal), Miłosz Kołodziejczak (gitara basowa) i Dawid Nowak (perkusja).

Andrzej Kowalsky jest znakomitą miksturą kilku gatunków muzycznych. Chłopaki łączą ze sobą rocka, alternatywę, bluesa i rap, czerpiąc z ich dźwięków tylko to, co najlepsze.


Bardzo cenimy różne zespoły. Wychodząc jednak z maksymy, że gra się to, czego się słucha: Metallica (Miłosz) ,The Beatles i The Doors (Iwo), Pink Floyd, Incubus, Limp Bizkit, Rage Against The Machine, ale też funk, soul (Dawid N.), jazz (Dawid M.) oraz rap (MCB – Michał Bujak), nie chcemy się klasyfikować. Mamy swoją tożsamość i własne brzmienie.


Aby pokazać się szerszej publiczności, zespół planuje w najbliższych miesiącach zarejestrować materiał na LP.


Będzie z czego wybierać – nie obędzie się bez wielu dyskusji na temat, które kawałki znajdą się na płycie, które będą singlami, a które jeszcze muszą poczekać.


W ostatnim czasie zespół zakwalifikował się do finału konkursu „Łódź Miastem Talentów”.Andrzej Kowalsky Band na Facebook 

Andrzej Kowalsky Band na YouTube

Andrzej Kowalsky Band na Soundcloud

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.