Andrzej Kowalsky Band – sceniczna bomba energetyczna

Andrzej Kowalsky Band, to łódzka formacja o pięciu ogniwach – indywidualności pod względem muzycznych inspiracji, jak również cech osobowych, co czyni go kolektywem o bardzo szerokich horyzontach i wielkim potencjale.

W skład łódzkiej formacji wchodzą: Michał Bujak (wokal główny), Dawid Misztela (gitara I, wokal), Iwo Łoginowicz (gitara II, wokal), Miłosz Kołodziejczak (gitara basowa) i Dawid Nowak (perkusja).

Andrzej Kowalsky jest znakomitą miksturą kilku gatunków muzycznych. Chłopaki łączą ze sobą rocka, alternatywę, bluesa i rap, czerpiąc z ich dźwięków tylko to, co najlepsze.


Bardzo cenimy różne zespoły. Wychodząc jednak z maksymy, że gra się to, czego się słucha: Metallica (Miłosz) ,The Beatles i The Doors (Iwo), Pink Floyd, Incubus, Limp Bizkit, Rage Against The Machine, ale też funk, soul (Dawid N.), jazz (Dawid M.) oraz rap (MCB – Michał Bujak), nie chcemy się klasyfikować. Mamy swoją tożsamość i własne brzmienie.


Aby pokazać się szerszej publiczności, zespół planuje w najbliższych miesiącach zarejestrować materiał na LP.


Będzie z czego wybierać – nie obędzie się bez wielu dyskusji na temat, które kawałki znajdą się na płycie, które będą singlami, a które jeszcze muszą poczekać.


W ostatnim czasie zespół zakwalifikował się do finału konkursu „Łódź Miastem Talentów”.Andrzej Kowalsky Band na Facebook 

Andrzej Kowalsky Band na YouTube

Andrzej Kowalsky Band na Soundcloud

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.