Andrzej Piaseczny wystąpi w Jędrzejowie

Któż z nas nie zna takich hitów, jak „Teraz płacz”, „Chodź, przytul, przebacz”, „15 dni” czy „Komu potrzebny żal”. Świętokrzyscy miłośnicy Andrzeja Piasecznego, gdyż to właśnie o tym wokaliście mowa, już wkrótce będą mogli spotkać się ze swoim idolem na muzycznej uczcie obfitującej w emocje i dźwięki. Bowiem w czwartek, 12 kwietnia br., artysta ponownie wystąpi w jędrzejowskim Centrum Kultury w województwie świętokrzyskim. 


Andrzej Piaseczny jest twórcą i współtwórcą licznych projektów, dał się również poznać jako juror w programach telewizyjnych „Bitwa na głosy” i „The Voice of Poland”. Ma na swoim koncie mnóstwo doskonale przyjętych płyt oraz setki zagranych koncertów, dzięki którym zjednał sobie serca fanów w całej Polsce. Najnowszy album, czyli wydany 13 października 2017 roku krążek „O mnie, o tobie, o nas”, stanowi kolejną kopalnię hitów. Wiele z nich, między innymi single „My (o mnie, o tobie, o nas)”, „Wszystko dobrze” i „God Pride”, usłyszymy podczas zbliżającego się wielkimi krokami występu.


Bilety w cenie 60, 80 i 100 złotych można nabyć w Centrum Kultury przy alei Marszałka Józefa Piłsudskiego 6 w Jędrzejowie. Początek wydarzenia organizowanego przez agencję Clezmer’s wyznaczono na godzinę 20.Zajrzyj po więcej:

Andrzej Piaseczny na Facebooku

strona oficjalna Andrzeja Piasecznego

Centrum Kultury w Jędrzejowie na Facebooku

strona oficjalna Centrum Kultury w Jędrzejowie


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.