Ania Dąbrowska – Nieprawda (Gromee Remix)!

Przebój Ani Dąbrowskiej w klubowym remiksie!

POSŁUCHAJ:

 

„Nieprawda” to pierwszy singiel z podwójnie platynowej płyty Ani Dąbrowskiej „Dla naiwnych marzycieli”, ponownie trafia do stacji radiowych w nowej, letniej wersji (POSŁUCHAJ/KUP UTWÓR)! Utwór zremiksował Gromee, autor przebojów „Runaway” i „Fearless”! Klubowa wersja utworu „Nieprawda” ukazała się wcześniej na limitowanym 7-calowym singlu. Plażowy remix, utrzymany w popularnym nurcie tropical house, pokazuje, że głos Ani Dąbrowskiej brzmi świetnie w każdej stylistyce!

 

Album „Dla naiwnych marzycieli” (POSŁUCHAJ/KUP ALBUM) okazał się jednym z największych sukcesów artystycznych i komercyjnych w karierze Ani Dąbrowskiej. Płyta wyprodukowana z producentem Czarnym HIFI została nagrodzona Fryderykiem w kategorii „Album roku pop” i uzyskała certyfikat podwójnej Platynowej Płyty. Promowały ją single „W głowie”, „Nieprawda” i „Poskładaj mnie”, które na YouTube zostały w sumie odtworzone ponad 30 milionów razy!

 

Gromee to jeden z najbardziej utalentowanych polskich DJ-ów i producentów muzycznych. Jego ostatnie single okazały się komercyjnym sukcesem – „Follow You” (ZOBACZ TELEDYSK) otrzymał status Złotej Płyty, „Fearless” (ZOBACZ TELEDYSK) pokrył się Platyną, „Spirit” (ZOBACZ TELEDYSK), zdobył status Złotej Płyty i znalazł się na pierwszym miejscu listy najczęściej odtwarzanych utworów w polskich stacjach radiowych, a „Runaway” (ZOBACZ TELEDYSK) odsłuchano na YouTube już niemal milion razy! Gromee już od kilku lat regularnie koncertuje po całej Polsce, a jego sety goszczą w najlepszych klubach i festiwalach w kraju. Dzielił scenę z takimi artystami jak: Steve Aoki, Deorro, NERVO, czy R3HAB.

 

Obserwuj Anię Dąbrowską w Internecie:

Facebook | InstagramYouTube

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.