Ania Dąbrowska w Klubie Stodoła

19 kwietnia br. w warszawskim Klubie Stodoła wystąpi Ania Dąbrowska. Będzie to koncert z repertuarem przekrojowym, ponieważ wokalistka zaprezentuje zgromadzonej publiczności wszystkie swoje największe przeboje. 


Ania Dąbrowska jest z pewnością jedną z najbardziej utalentowanych polskich piosenkarek ostatnich kilku lat. Ma na koncie wiele wyróżnień, między innymi cztery statuetki otrzymane
podczas koncertów TOP w ramach festiwalu Top Trendy oraz dziewięć Fryderyków, w tym ten zeszłoroczny w kategorii „Album Roku Muzyka Pop”. Nagrała dotychczas siedem albumów, z których każdy pokrył się platyną. Melodie i teksty jej autorstwa mają w swoim katalogu na przykład Maryla Rodowicz, Monika Brodka, Beata Kozidrak, Ania Wyszkoni, Andrzej Piaseczny i Krzysztof Krawczyk. Łącznie sprzedała dotychczas ponad trzysta tysięcy płyt, co znajduje potwierdzenie w podsumowaniu dziesięciolecia przygotowanym przez Związek Producentów Audio Video dotyczącym najchętniej kupowanych wydawnictw minionej dekady, gdzie Ania uplasowała się na wysokim, trzecim miejscu.Start koncertu wyznaczano na godzinę 20. Bilety na wydarzenie dostępne są w dwóch pulach: do 27 marca w cenie 59 złotych (miejsca stojące) i 79 złotych (balkony) oraz od 28 marca w cenie 69 złotych (miejsca stojące) i 89 złotych (balkony). Można nabyć je w kasie Klubu Stodoła przy ulicy Batorego 10 w Warszawie oraz pośrednictwem stron www.stodola.pl i www.ticketclub.pl.


Zajrzyj po więcej:

Ania Dąbrowska na Facebooku

wydarzenie na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.