Ania Karwan z nowym singlem!

17 maja został zaprezentowany nowy singiel Ani pt. „Mam Was” oraz teledysk do tegoż utworu!

Po pierwszym singlu, zatytułowanym „W prezencie” i zaprezentowanym w lutym br., który ukoronował współpracę artystki z Natalią Kukulską, trenerką z programu The Voice of Poland, przyszła pora na autorski utwór zapowiadający płytę. Nagranie „Mam Was” zrealizowane zostało we współpracy z jedną z największych wytwórni muzycznych w naszym kraju, a mianowicie Warner Music Poland. Jest to przełomowy moment tak dla samej artystki, jak i fanów, którzy czekają na jej debiutancki album.

 

 

Piosenka stanowi ukazanie osoby Ani w pigułce. Wspaniały głos, radość życia i pozytywne patrzenie w przyszłość to przymioty, dzięki którym artystka dała się szczególnie poznać. Utwór stworzono w klimacie iście wakacyjnym, a przecież lato tuż-tuż.

Zdjęcia do teledysku zrealizowano na Mazurach, a dokładnie w Mikołajkach, przy kooperacji z Motion Pikczer. Wokalistka  otoczona aktorami w wersji beauty oraz mazurskie widoki utworzyły wspaniałe połączenie, które warto docenić.

Ania Karwan pracuje w przemyśle muzycznym już od pewnego czasu. Współpracowała m.in. z Moniką Brodką czy Edytą Górniak. Jej głos mogliśmy niegdyś słyszeć w tytułowej piosence serialu „Hela w opałach”. Nagrała również kilka utworów umieszczonych na soundtracku filmu „Świadek Koronny”. Szerszej publiczności dała poznać się w VII edycji programu „The Voice of Poland”, w którym szła jak burza aż do finału, gdzie zajęła 3. miejsce. Od pierwszego odcinka ustawiła poprzeczkę na poziomie trzymanym do końca programu. Większość jej występów podczas programu obejrzano w serwisie YouTube ok. miliona razy. Największy sukces osiągnęła jej wersja utworu „Purple Rain” z etapu przesłuchań w ciemno. Wykonanie to często umiejscawiane było w „top 10” tegorocznych przesłuchań na całym świecie, co jest wielkim wyczynem.

 

 

Bardziej prywatnie:

Szansonistka. Śpiewarka – jak mówi o sobie. Matka Karwan.

Wielbicielka zdrowej kuchni. Uzależniona od słodyczy (własnoręcznie wykonanych),

szpilek, „Seksu w wielkim mieście” i „Przyjaciół”.

Fit mama. Znak rozpoznawczy: motyle, sowy i cyfra 5.

Śpiewa, żeby przekazać swoje doświadczenia.

Ambitna, pracowita i zdeterminowana wojowniczka z Wenus.

Z pochodzenia Polka z bałkańską, wrażliwą duszą.

Wychowana pod granicą ukraińską, ciałem od ponad 20 lat w Warszawie.

 

Jeżeli chcielibyście usłyszeć Anię na żywo, serdecznie zapraszamy na koncerty:

01.07 Mielec  – plener

06.08 Szczecin

27.08.2017 Swarzędz  – plener

31.08 Lubin  – plener

 

Więcej informacji:

http://aniakarwan.com/

https://web.facebook.com/AniaKarwanOfficial/

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.