Ania Rusowicz przedpremierowo w TIDALU!

„RetroNarodzenie” to tytuł najnowszego wydawnictwa Ani Rusowicz, którego już od tego piątku można posłuchać przedpremierowo w TIDAL.


Jest to zestaw autorskich utworów wokalistki, które powstały z miłości do zimy i klimatu świąt Bożego Narodzenia. Oficjalna premiera albumu odbędzie się 9 grudnia, ale użytkownicy TIDAL mogą już teraz posłuchać płyty „RetroNarodzenie” pod adresem: https://listen.tidal.com/album/67471510.

Dla fanów Ani Rusowicz, TIDAL przygotował niespodziankę. Użytkownicy korzystający z platformy, mogą zapoznać się z najnowszym wydawnictwem wokalistki na 7 dni przed jego oficjalną premierą. „RetroNarodzenie” Ani Rusowicz, które ukaże się oficjalnie 9 grudnia to big-bitowe pastorałki, w stylu nawiązującym do tradycji lat 60. i 70. W nagraniu albumu wzięło udział grono znakomitych gości, takich jak Czesław Mozil, Adam Nowak, Renata Przemyk, Artur Andrus, Marek Piekarczyk czy Martyna Jakubowicz. Najnowszy album Ani Rusowicz to rockandrollowy klimat, radość wspólnego muzykowania, chwila zadumy nad szczególnym świątecznym czasem.
„RetroNarodzenie” to trzeci album w jej dyskografii, którą uzupełniają „Mój Big-Bit” z 2011 i „Genesis” z 2013 roku. Wspomniane albumy są także dostępne w TIDAL pod linkiem: https://listen.tidal.com/artist/4483240.


TIDAL to innowacyjna platforma muzyczno-rozrywkowa do odtwarzania oraz odkrywania muzyki artystów z całego świata, pozwalająca na dostęp do unikalnej zawartości, a także na łączenie się i dzielnie się muzyką z artystami. TIDAL jest dostępny w 52 krajach z katalogiem ponad 42 milionów piosenek oraz ponad 140 000 materiałów wideo, a także ekskluzywnych treści w wysokiej jakości. Serwis oferuje muzykę w jakości HiFi, jak na płytach CD, filmy w jakości HD, wyselekcjonowane treści, a także unikalne doświadczenia dla użytkowników.


Anna Rusowicz pochodzi z muzykalnej rodziny. Jej rodzice Ada Rusowicz i Wojcieech Korda tworzyli niegdyś zespół Niebiesko-Czarni. 

Ciekawostką jest, że w 2006 roku artystka wzięła udział w eliminacjach do krajowego finału festiwalu Eurowizja. Szerszej publiczności jednak, zaprezentowała się podczas występu na 48. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Jej debiut fonograficzny miał miejsce w 2011 roku, kiedy to wydała aldum „Mój Big-Bit”. Na krążku wokalistka zamieściła sześć autorskich kawałków oraz siedem utworów z repertuaru Ady Rusowicz wykonywanych z zespołem Niebiesko-Czarni.

W projekcie udział wzięła np. Ania Dąbrowska w nagraniu piosenki „Babskie Gad-Anie”.

Wokalistka jest laureatką prestiżowej nagrody muzycznej Fryderyk. 

Jej dyskografię uzupełnia płyta „Genesis” (2013), z której pochodzą hity:

„To co było”

„Czy da się kochać”

„To nie ja”


Zajrzyj tu:

Ania Rusowicz : https://www.facebook.com/ania.rusowicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.