Ania Rusowicz w DJBAR Żurawia już 13 stycznia!

13 stycznia DJBAR Żurawia startuje z zupełnie nową odsłoną środowych koncertów – DJBAR LIVE. Rozpoczynamy od przebojowej mieszanki klasycznego polskiego big-beatu przeplatanego psychodelicznymi i modnymi vintage’owymi brzmieniami. Na scenie wystąpi Ania Rusowicz z zespołem!

Ania_Rusowicz_fotPo fantastycznym koncercie na ubiegłorocznym Woodstocku Ania Rusowicz przeniesie Was do kameralnego i klubowego klimatu. Rusowicz to kompozytorka, autorka tekstów oraz propagatorka twórczości Ady Rusowicz znanej z występów w  Niebiesko-Czarnych. Jako jedyna polska artystka śpiewająca prawdziwy big-beat pozwoli poczuć Wam klimat najlepszych czasów polskiej muzyki rozrywkowej.

Zarówno debiutancki album „Genesis” jak i ostatnia płyta „Mój Big-Bit” są dowodem na to, że umiejętne łączenie surowych wokali, vintage’owych linii melodycznych z współczesnymi trendami w muzyce jest absolutnie przebojowe. Jeśli lubicie brzmienia znane z płyt m.in. Amy Winehouse czy Black Keys nie może Was zabraknąć na tym koncercie, który da Wam niepowtarzalną okazję do zetknięcia się z oryginalną i korzenną polską muzyką w najlepszym światowym wydaniu.

Ania Rusowicz – Czy da się kochać:


djbarżurawia

 

Kiedy: 13 stycznia 2016

Gdzie: DJBAR Żurawia 

Afterparty po koncercie: DJ Yoonior

Wstęp: 35 zł

Otwarcie lokalu: 20.00 / Start koncertu: 21.00

 


Zajrzyj tu:

Ania Rusowicz : https://www.facebook.com/ania.rusowicz

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *