ANN już w sobotę w łódzkim klubie New York

„ANN, to rockowe zjawisko porażające mocnym wokalem i intensywnym przekazem tekstów. Lekkość grania i przyjemność słuchania to dwie gwarantowane wartości wyniesione z poznania tej kapeli.”

Ich nagrania gościły na antenach takich stacji radiowych, jak Program 3 Polskiego Radia, Radio Merkury Poznań, Radio Elka, Radio Orbit i innych.

„Bezpośredni kontakt z odbiorcą jest dla nas najważniejszy i nie da się go zamienić na żaden inny.”

Dzięki uprzejmości wielu ludzi dobrego serca oraz własnej determinacji, zespół we wrześniu 2015r. nagrał singla „Ostrożna”, w gdańskim Custom34 Studio. Utwór „Zerwanie kontaktu bojowego z życiem” trafił do propozycji Listy Przebojów Programu 3. Znalazł się także na 2 pozycji Listy Przebojów Radia Merkury Poznań. Przez wiele tygodni gościł na różnych listach przebojów internetowych rozgłośni radiowych w Polsce i poza nią.W lutym 2016r. zespół był gościem TVP 3 Poznań w programie „Tej poranek”, gdzie odbyła się telewizyjna premiera nowego wydawnictwa „Ostrożna”. W sierpniu 2016r. zespół koncertował w Niemczech, gdzie zaprezentował się na festiwalu Alinae Lumr w Storkow, u boku gwiazd europejskiej sceny muzycznej.

28 października 2016r. zespół był gościem Czwartego Programu Polskiego Radia, gdzie wystąpił na żywo w audycji „Będzie głośno”, prezentując akustyczne wykonania utworów „Ostrożna” oraz „Nie myl mnie z Wenus”. Od listopada 2016 r. utwór „Ostrożna” znajduje się w czołówce Listy Przebojów audycji „Będzie głośno” w Czwórce. W 2017 planowane jest wydanie płyty długogrającej.


18. 11. 2017  (sobota) Klub Muzyczny NEW YORK
start godz.18:00 k
Bilety w cenie: 15 zł przedsprzedaż/ 25 zł w dniu koncertu

Zespół ANN tworzą: Ana Spławska – wokal, Paweł Siudej – gitara, Marcin Niklewicz – perkusja, Kamil Siudej – bas


Zajrzyj po więcej:

Oficjalna strona

Facebook

Instagram

You Tube 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.