Anna Jurksztowicz w duecie z Andrzejem Piasecznym w nowej piosence

Utwór z gościnnym udziałem Andrzeja Piasecznego pt. „Kochanie, ja nie wiem” promuje najnowszą, jubileuszową płytę Anny Jurksztowicz „Jestem taka sama”.


Materiał ukaże się we wrześniu, a przygotowany został z okazji 35-lecia pracy twórczej artystki stanowiąc syntezę jej muzycznych poszukiwań łączących pop i nastrojowe melodie.

Krążek powstawał w wyśmienitym składzie profesjonalnych twórców – znajdzie się na nim 14 premierowych kompozycji do muzyki Krzysztofa Napiórkowskiego i Krzesimira Dębskiego oraz tekstów Jacka Cygana, Andrzeja Saramonowicza, Michała Zabłockiego i Patrycji Kosiarkiewicz. W partiach recytowanych usłyszymy jednego z najwybitniejszych polskich aktorów – Andrzeja Seweryna.Tworząc swój jubileuszowy krążek w gronie doskonałych kompozytorów i instrumentalistów Anna Jurksztowicz proponuje płytę nastrojową i różnorodną gatunkowo, ale gwarantującą wysoki poziom realizacyjny. Adresuje ją zarówno do wiernych fanów, jak też nowej publiczności, która ceni i subtelny klimat z pozytywną nutą popu i muzyczną klasę twórców.

Zarówno singiel „Kochanie, ja nie wiem” jak i pozostałe utwory na płycie to melodyjny, klimatyczny, muzyczny zbiór oddający charakter i osobowość i znakomitą formę Anny Jurksztowicz, obecnej na polskiej estradzie od 35 lat.  Niesie on pasję dojrzałej, ale wciąż pełnej energii, pięknej kobiety, która dzieli się swoim talentem i wrażliwością a jako autorka wybranych tekstów – osobistymi refleksjami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.