Apple Air – nowość na festiwalowej mapie Polski!

Ralph Kaminski zadebiutował na rynku muzycznym pod koniec 2016 roku – „m o r z e” odbiło się głośnym echem, które niesie się po dzień dzisiejszy. Wokalista podsumowując kończący się rok, ogłosił powstanie nowego festiwalu muzycznego. 

Każdy kto choć raz zetknął się z muzyką Ralpha, wie że jest on uzdolniony właściwie w każdej dziedzinie – komponuje, śpiewa, reżyseruje. W przyszłym roku zmierzy się także z wymagającym zadaniem, jakim jest organizacja. 

Apple Air Festival będzie pierwszym polskim festiwalem muzycznym opartym wyłącznie na muzyce alternatywnej. Skupi się on głównie na muzykach debiutujących, odkrywających przed publiką swoją twórczość. Jednak jak zapewnia Ralph, nie zabraknie zespołów bardziej popularnych, a także znanych na świecie. Według planu, każdy dzień festiwalowy kończyć się ma występem dwóch headlinerów zagranicznych. 

Z każdym dniem Kaminski będzie odkrywać karty – już niedługo poznamy lokalizację festiwalu, jednak już teraz wiadomo, że będzie ona bliska dzieciństwu muzyka. Ralph zapewnia, że miejsce jest wyjątkowe i charyzmatyczne, przez co liczba biletów będzie ograniczona. W przygotowaniach i organizacji muzyka wspierać będą przyjaciele i zarazem członkowie zespołu, My Best Band In The World.

Nazwa festiwalu związana jest stricte z debiutanckim albumem „m o r z e” i utworem, który stworzył artysta, by podziękować mamie.


Zajrzyj po więcej:

Ralph na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.