Arkadiusz Obrzut wystąpi w Klubie Pod Jaszczurami

8 marca br. w krakowskim Klubie Pod Jaszczurami odbędzie się wyjątkowy koncert pod hasłem „Love” Arkadiusza Obrzuta. Początek wydarzenia wyznaczono na godzinę 20. Wstęp wolny!

Arkadiusz Obrzut wystąpi w Klubie Pod Jaszczurami już drugi raz. Podczas zeszłorocznego, autorskiego koncertu „The best of” odebrał tu nagrodę muzyczną „Złota Nuta – Talent Roku 2017 – Muzyka POP”.


Arkadiusz Obrzut to aktor, wokalista i reżyser, od blisko dziesięciu lat dający poznać się krakowskiej publiczności jako inicjator licznych przedsięwzięć artystycznych. Charyzma, talent i urok osobisty sprawiają, iż jego grono odbiorców wciąż się powiększa.


Koncert „Love” stanowi przygotowaną specjalnie na tę okazję ucztę muzyczną – dowiadujemy się. – Arek, który jest jednym z najbardziej utalentowanych i wyrazistych wokalistów młodego pokolenia, w wyjątkowych interpretacjach zaprezentuje między innymi autorskie kompozycje. Jesteśmy pewni, że oczaruje słuchaczy swym głosem, przenosząc ich w kompletnie inny świat – świat pełen magii… 


Na scenie zobaczymy zespół w składzie: Arkadiusz Obrzut (wokal), Agnieszka Ryglicka (wokal), Adrian Bryła (piano/kierownictwo muzyczne), Sebastian Lechowicz (gitara) i Sylwia Lechowicz (perkusjonalia).


Zajrzyj po więcej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.