„Bajka” – najnowszy singiel Audioties już w sieci

Całkiem niedawno do sieci trafił najnowszy singiel rzeszowskiego zespołu Audioties. „Bajka”, bo tak nosi tytuł piosenka, jest kolejnym singlem na koncie kapeli, po „Nic nas nie zamie”.


Zespół Audioties pisze o sobie: „W pięcioosobowym składzie – prawie niezmiennym – funkcjonuje od 2015 roku. Pierwszy koncert zagraliśmy już dwa miesiące od założenia. Wykonujemy tylko własne kompozycje. Pierwszy koncert niestety ale musieliśmy zagrać bez naszego perkusisty ze względu na zwichniętą rękę. Wtedy wspomógł nas Łukasz Rączy, obecny perkusista zespołu BROWN. Mimo przeciwności udało nam się zagrać niesamowity
koncert, poparty pozytywnymi komentarzami publiczności. Wtedy stwierdziliśmy, że to co robimy może rozwinąć się, a samo muzykowanie daje nam niesamowitą przyjemność. W składzie znajdują się osoby z zupełnie różnych światów.
Na perkusji Sebastian Tomczyk, swojego rodzaju indywidualista, który podąża swoimi ścieżkami. Na basie Karolina Grabiec. To osoba, która ze skrzypiec przestroiła się na nieco „większe skrzypce”. Jest to studentka psychologii, która w wolne chwile przeznacza na zabawę makijażem i grę w zespole. Nasz gitarzysta Marcin Grzesik to multiinstrumentalista. Za perkusją było mu ciasno i stwierdził, że zacznie grać na gitarze. Gra w wielu zespołach
począwszy od muzyki tanecznej po ciężki metal. Milion pomysłów, które rodzą się w głowie, pomimo niezwiązanej z muzyką pracy w firmie meblowej. Za klawiszem Paweł Orenkiewicz, z wykształcenia nauczyciel muzyki, z zamiłowania i wykształcenia muzyk, kocha wszystko co związane z muzyką elektroniczną. No i czas na naszą wokalistkę, Natalię Krzysztofik. Pierwsza wspólna próba i powstał pierwszy utwór z jej udziałem pt „Umieram”. Pisze teksty, śpiewa, pracuje. Brała udział w programach telewizyjnych IDOL oraz The Voice of Poland, była w odcinkach emitowanych w TV.
Różnorodność każdego z nas powoduje powstanie czegoś naszym zdaniem innego. Nie da się jednoznacznie sklasyfikować gatunku muzycznego zespołu. Każdy utwór jest inny, z innymi emocjami. Te właśnie emocje staramy się przekazać odbiorcom podczas każdego koncertu. Niestety zespół nie dorobił się jeszcze płyty, ale na to nieustannie pracuje.

Zobacz więcej:

Facebook

You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.