Barbara Wrońska z singlem „Nieustraszeni”

„Nieustraszeni” to kolejny singiel z pierwszego solowego albumu Barbary Wrońskiej, którego premiera odbyła się na początku tego roku. Piosence towarzyszy video lyrics z obrazami zarejestrowanymi podczas sesji zdjęciowej do płyty. 

Barbara Wrońska o singlu „Nieustraszeni”: 

„To kolejny bardzo ważny dla mnie utwór. To muzyczna podróż na dyskotekę w podstawówce i wspomnienie lat 90- tych. W tej piosence chciałam opowiedzieć o niepokoju związanym z przemijaniem i tym, że czasami wydaje mi się, że wskazówka się zatrzymała i nadal mogę wszystko. Opowiada trochę o nabieraniu dojrzałości osób po trzydziestym roku życia i świadomym odczuwaniu zmian. A na końcu o tym, że czuję tak samo jak każda osoba w moim wieku – czasem spotykam to w spojrzeniu, taką jakąś tęsknotę za czymś nieprzewidywalnym, czymś co nas jeszcze zaskoczy. No i pogodzeniem się z tym, że przemijanie jest fajne:)„
„Nieustraszeni” to piosenka, o której Jarek Szubrycht pisze: „intryguje rzeczywiście śmiałą produkcją, która kojarzy się z bombastycznym popem lat 80. w stylu Eurythmics albo wczesnych nagrań Enyi. To dojrzały debiut. Nie mógł być inny, bo Wrońska jest dojrzałą artystką.”


Barbara Wrońska rusza w trasę „NIEUSTRASZENI” po Polsce. Jej najnowszy materiał będzie można usłyszeć na żywo podczas letnich koncertów i festiwali.


Barbara Wrońska
Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Od wielu lat współtworząca zespół Pustki. Połówka siostrzanego duetu Ballady i Romanse. Sama komponuje i sama aranżuje muzykę. Po latach pracy zespołowej postanowiła zaprezentować swój całkowicie autorski, solowy materiał, „Dom z ognia”, którego jest również producentem. Album został przyjęty bardzo entuzjastycznie przez dziennikarzy jak i fanów. Zaskoczył różnorodnością brzmień.

„Płyta Dom z ognia to mój debiut i tak się czuję! Ponieważ to spełnienie mojego wielkiego marzenia, miałam ogromną radość z jej tworzenia. Robiłam ją spontanicznie, intuicyjnie i w zgodzie z tym co czuję. Mierzyłam się na niej z produkcją muzyczną, kompozycją a także warstwą tekstową jak i śpiewem. Nie było łatwo, ale zależało mi na tym żeby zabrzmieć inaczej niż dotąd i udało się. Cały album jest przełomem zarówno kompozycyjnym jak i wokalnym w mojej twórczości.” – mówi Barbara Wrońska


Album „Dom z ognia” dostępny na CD, MP3 i streamingach:
Kayax.lnk.to/Domzognia

BARBARA WROŃSKA:

Facebook: www.facebook.com/barbarawronskasolo
Instagram: www.instagram.com/barbarawronskasolo

Podziel się swoją opinią ;)