Bartas Szymoniak prezentuje utwór „Z tobą”

Bartas Szymoniak prezentuje utwór "Z tobą" /fot. Jurek Hipmann

„Z Tobą” to drugi singiel z płyty „Wojownik z miłości” wydanej przez wokalistę Bartasa Szymoniaka. Piosenka od wczoraj jest już dostępna na kanale YouTube artysty.


Płyta „Wojownik z miłości” to trzeci solowy krążek artysty, na którym oprócz autorskich tekstów, usłyszymy również oryginalne interpretacje wierszy Bolesława Leśmiana, co w warstwie poetyckiej jest nawiązaniem do poprzedniego albumu – „Alarm”.

Całość, niezwykle eklektyczna — utrzymana została w oryginalnej stylistyce beatrock i zarejestrowana jedynie za pomocą własnego aparatu mowy artysty i gitary Michała Parzymięso.


Dodatkowo utwory wzbogacono brzmieniem klawiszy i syntezatora nagranych i zaaranżowanych również przez Michała. Materiał domyka własna wersja utworu „Kocham Wolność” Bogdana Łyszkiewicza. Pierwszy singiel artysty – tytułowy „Wojownik z miłości” dotarł do czołówki zestawienia Listy Przebojów Programu Trzeciego. Gościnnie na płycie zagrali: na saksofonie Mateusz Parzymięso (Myslovitz) oraz na altówce — Wojciech Wierzba (Baranovski, Ted Nemeth). Materiał zarejestrowano w Mantra Studio.

(mat promo)

Podziel się swoją opinią ;)