Bass Astral x Igo – „Nim wstanie dzień”

Bass Astral x Igo to niezwykle elektroniczny duet zyskujący coraz większą popularność tworzony przez Igora Walaszaka i Kubę Traczam. Ich kariera nabrała tempa po znakomitym występie podczas finałowego przystanku Męskiego Grania w ubiegłym roku w Żywcu, gdzie zagrali na Scenie Ż.

Muzycy wcześniej współpracowali przy rockowym projekcie Clock Mchine w którym Igor jest wokalistą, a Kubą grał na gitarze do 2017 roku. Potem rozstał się z zespołem. Bass Astral x Igo to niespotykana i nowatorska sytuacja w elektronicznej stylistyce. Na tle innych wyróżniają ich zupełnie nowe rozwiązania, mocny, charakterystyczny wokal Igor i charyzma Kuba, który na scenie po prostu hipnotyzuje swoją energią.

Ich występ razem z Stokłosa Collective Orchestra pod kierownictwem Jana Stokłosy, który został zarejestrowany podczas Gali wręczenia Dorocznych Nagród Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 2019 dosłownie oczarował publiczność. Jest też idealnym dowodem na to, że muzyka klasyczna z nowoczesną elektroniką może bardzo dobrze współgrać. Utwór pod tytułem „Nim wstanie dzień” do którego sława napisała Agnieszka Osiecka, a muzykę skomponował Krzysztof Komeda w oryginale wykonywał Edmund Fetting.

Bass Astral x Igo – IT’S DARK TOUR (czytaj więcej)

Zajrzyj po więcej:

Bass Astral x Igo
FB: http://fb.com/bassastralxigo
Instagram: https://www.instagram.com/bassastralx…

Bass Astral
FB: https://fb.com/Bass-Astral-1078529178…
Instagram: https://www.instagram.com/bass_astral/

Igo – Igora Walaszak
FB: http://fb.com/igorwalaszekigo/
Instagram: https://www.instagram.com/igorwalaszek/

Iglo Records
FB: http://fb.com/iglorecords/
Instagram: http://iglorecords.com/