Beat Battle: zgłoszenia tylko do 7.09!

Tworzysz szeroko pojętą muzykę miejską? Zostało Ci już tylko kilka godzin by na info@beatbattlepoland.com wysłać swoje bity w ramach Beat Battle Poland 2016. Produkcje w 2. już edycji konkursu ocenią: Rahim, Little (The Returners) i Bejotka. Na najlepszego zawodnika czeka 700 zł w gotówce i zestaw nagród rzeczowych. Sprawdź szczegóły!

Jak czytamy na www.BeatBattlePoland.com, aby wziąć udział w bitwie, na adres info@beatbattlepoland.com do 7.09 należy wysłać 2 podkłady składające się z 16-wersowej zwrotki i 8-wersowego refrenu. Wymagana jakość plików to co najmniej MP3 320 kbps. Każdy z nich powinien być podpisany pseudonimem autora. Swoją ksywkę, wraz z numerem telefonu, trzeba też podać w treści maila. Zgodnie z regulaminem do konkursu można zgłosić jedynie premierowe (nieużyte wcześniej przez rapera i niewydane „na legalu”) produkcje. Akcja skierowana jest wyłącznie do indywidualnych producentów. Nadesłane prace jury oceniać będzie pod kątem jakości, aranżacji i oryginalności. Ze wszystkich uczestników wybranych zostanie 16 najlepszych, którzy staną w szranki w wielkim finale.


Straho ft. Pokahontaz – „Cyfroni”


Zgodnie z założeniami termin nadsyłania zgłoszeń miał minąć 31.08. Organizatorzy postanowili jednak zrobić ukłon w stronę przebywających na wakacjach uczniów i przedłużyć termin o tydzień. – Oczywiście wszyscy obudzili się na ostatnią chwilę. Nie ma się jednak co dziwić: w końcu mówi się, że obsuwa to 5. imię hip-hopu – śmieje się DJ Roka z Beat Battle Poland. – Ulegliśmy licznym prośbom ze strony producentów, którzy w terminie przeznaczonym na nadsyłanie zgłoszeń przebywali na urlopach. Będziemy sprawdzać skrzynkę do 7.09, ale ten termin jest już nieprzekraczalny – podkreśla.

Przypomnijmy, że ubiegłoroczną edycję imprezy wygrał Bejotka, który w tym roku zasili grono jurorskie. Finałową szesnastkę edycji 2016 poznamy pod koniec września. Zawodnicy stoczą istną walkę na bity w katowickim klubie Królestwo 8.10. Szczegóły imprezy już wkrótce na łamach naszego serwisu, na  www.BeatBattlePoland.co i www.MaxFlo.pl .  Wydawnictwo muzyczne jest honorowym partnerem wydarzenia.

Szczegółowy regulamin konkursu: www.BeatBattlePoland.com.

Opracował: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.