„Będzie miło” – nowy singiel zespołu Follow Rivers

Follow Rivers to indie-folkowe małżeństwo, które tworzą Patrycja i Krzysztof Pachólscy. Razem z nietuzinkowym i ciepłym wokalem oraz gitarą zarówno akustyczną i elektryczną tworzą domowy klimat, przy którym łatwo o wzruszenie.

W tekstach objawiają swoją wrażliwość na otaczający świat. Dotykają rzeczy, które w pędzie życia zostają niezauważone. Często śpiewają wspólnie tworząc różnorodne harmonie, czasami sięgają po ukulele. Wśród ich inspiracji znajdują się m.in.: Augus and Julia Stone, The Lumineers, a nawet polski zespół avant-popowy Mikromusic.

17 września swoją premierę miał utwór „Będzie miło”. Warto również podkreślić, że Follow Rivers sami nakręcili teledysk. Wokalistka dodaje, że: „jest to utwór, który chce dać innym nadzieję w momencie kiedy nikt jej nie widzi.Nasze życie jest pełne lockdown’ów , grunt żeby w trakcie jego trwania nie dać się złym myślom, ale zmienić perspektywę. Popatrzeć w górę i zastanowić się, czy przypadkiem Ktoś tam na górze nie ma odpowiedzi na nasze problemy.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.