Behind The Trees po raz trzeci!

nosowska10 września bieżącego roku już po raz trzeci odbędzie się festiwal Behind The Trees. Ciesząca się rosnącym zainteresowaniem impreza ponownie będzie miała miejsce w kultowym Słupna Park w Mysłowicach.

Gwiazdami dwóch poprzednich edycji Behind The Trees byli m.in.: Artur Rojek, Kaliber 44, Smolik, The Dumplings, Organek, Katarzyna Nosowska, Bisz B.O.K, Warsaw Bombs, Rita Pax czy reaktywowany specjalnie na tę okazję zespół Pogodno. Organizatorzy zapowiadają, że i w tym roku nie zabraknie wyjątkowych na polskiej scenie artystów w jeszcze bardziej wyjątkowych repertuarach i niespotykanych muzycznych fuzji. Pierwsze potwierdzone nazwy i nazwiska mają się pojawić już na początku czerwca.

To nie jest festiwal dla mas”, od początku podkreślali twórcy Behind The Trees i udało im się stworzyć wydarzenie niepowtarzalne: doskonale zorganizowany i z uwagi na dobór repertuaru oraz lokalizację niezwykle klimatyczny festiwal o przyjemnym, kameralnym charakterze. Obie poprzednie edycje Behind The Trees zostały bardzo dobrze przyjęte zarówno przez uczestników, jak i środowiska muzyczne i dziennikarskie.

Trzecia edycja Behind The Trees odbędzie się 10 września bieżącego roku na terenie Słupna Park w Mysłowicach. Już wkrótce pojawią się informacje o pierwszych potwierdzonych artystach.


Więcej:
http://www.behindthetrees.pl
https://www.facebook.com/behindthetreesfestival
https://twitter.com/BTTFFESTIVAL


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *