Bezczelny indie rock z The Bullseyes

The Bullseyes to indie-rockowy duet, łączący świeżego indie rocka z domieszką nieokiełznanego, staroświeckiego szumu. Zespół cechuje proste i szczere podejście do muzyki. Zarówno w kompozycji, jak i podczas występów na żywo. Określane przez zagraniczne blogi jako „kompaktowy indie rock z punkowym duchem i poziomem energii, którego często brakuje w gatunku”.


Słuchając The Bullseyes, słyszymy kreatywne wykorzystanie dwóch par rąk: Mateusza Jarząbka (wokal, perkusja, instrumenty klawiszowe) i Dariusza Łukasika (wokal, gitara, instrumenty klawiszowe). Muzycy silnie inspirują się twórczością wielkich post-garażowych duetów (The White Stripes, The Black Keys, The Kills), jednocześnie nadając inspiracjom swoisty chwytliwy twist. Zwieńczeniem idei tej formacji jest jego symbol („Bullseye” / środek tarczy), bez słów komunikujący przesłanie grupy. Ma być trafnie, skromnie i bardzo energicznie.


W odsłonach na żywo The Bulleyes to partia szeroko obecnej gitary, żwawy i gęsty bit oraz dwa doskonale uzupełniające się wokale.


Zespół wypuścił trzy single. Pierwszy z nich, „Love’s Blow”, neurotycznie opowiada o tym, jak czasami gardzi się wszystkim, co związane z miłością (Love Blows) a innym razem niesamowicie pragnie „podmuchu” miłości, niczym za pierwszym razem (Love’s Blow). Drugi singiel, „Regular Sky”, post-psychodelicznie zachęca do zerknięcia w niebo, które, mimo że tak powszechne, wciąż stanowi obiekt zainteresowania i domysłów. Trzeci singiel, „Butterfly”, traktuje o losach motyli w brzuchu. Utwór powstał na podstawie pięciu lat miłosnych rozterek, gdzie motyle („burza hormonów”) nie wystarczyły, by cały związek podtrzymać.


Kolejne single zostały wyprodukowane i oczekują na premierę.W skład The Bullseyes wchodzą Matt (instrumenty perkusyjne, wokal) i Darek (gitara, wokal).Zajrzyj po więcej:

The Bullseyes na Facebooku
The Bullseyes na Instagramie
The Bullseyes na YouTube


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.