„Bezsenność”, czyli kolejny skarb w Fabryce Diamentów

Zaledwie kilka dni temu, tj. 14 stycznia br., w Internecie ukazał się teledysk ilustrujący najnowszą piosenkę zespołu Fabryka Diamentów. „Bezsenność” to idealny utwór dla każdego, kto zmaga się ze wstawaniem o świcie.


Jest to utwór traktujący o potrzebie snu wynikającej z jego niedomiaru – wyjaśniają sami muzycy. – Problem ten dotyczy każdego. Nas. Was. Ich. Potrzeba snu pojawia się wielokrotnie, szczególnie na przełomie końca weekendu, chociaż czasami mamy wrażenie, że, na przykład, taki poniedziałek jest codziennie rano. Utwór jest naszą dla Was propozycją, abyście potraktowali go jako antidotum, lub, jeśli ktoś woli, pigułkę placebo, podczas kolejnych zbyt wczesnych poranków reszty Waszego życia. W ramach terapii dźwiękiem zapraszamy do udostępniania i oznaczania znajomych, którzy boleśnie doświadczyli, co to znaczy próba trafienia dłonią w zbyt poranny budzik.


Przyłączamy się do tego apelu! Dzielcie się „Bezsennością” niczym bezcennym muzycznym skarbem prosto z Fabryki Diamentów.zajrzyj po więcej:

Fabryka Diamentów na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.