Biak & HWR: ruszył odsłuch i pre-order albumu „The Winners”

Już od piątku (22.01) w serwisie Tidal posłuchać można wspólnej płyty Biaka (raper) i HWR-a (producent). W cyfrowej wersji można ją zamówić na sklep.maxflo.pl. Jak mówią sami artyści, album jest wierny klasycznemu brzmieniu lat 90. określanych nierzadko „złotą erą” hip-hopu. Oficjalna premiera krążka już 29.01 na kanale MaxFloRecTV. Prezentujemy tracklistę i okładkę płyty!biak majkj

Przez blisko dekadę sumiennie zaznaczali swoją obecność na polskiej scenie rapowej. Szerszej publiczności dali się poznać, zawiązując wraz z Młodym MD kolektyw Heavy Mental. Udzielali się w wielu produkcjach czołowych polskich artystów. Jednocześnie gościli w dziesiątkach undergroundowych projektów. Zjeździli Polskę wzdłuż i wszerz. Po dobrze przyjętej płycie „Heavy Mental” w końcu przyszedł czas, by pokazać światu wynik współpracy jednego producenta z jednym raperem: Biak & HWR prezentują… „The Winners”!

Biak x HWR – The Winners ft. Lilu:


Jak mówią sami artyści, płyta wierna jest klasycznemu brzmieniu lat 90. określanych nierzadko „złotą erą” hip-hopu.

Jest to swoisty hołd i nawiązanie do ówczesnego brzmienia wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych. „The Winners” stanowi także podsumowanie naszej dotychczasowej wspólnej drogi muzycznej – opisują swój krążek Biak (MC) & HWR (producent).

Wydawnictwo zawiera 14 premierowych utworów, w tym single, takie jak: tytułowy „The Winners” (ft. Lilu), „Gotowy na wszystko”, „Saga” czy „Podnieś do góry broń”, który jako niespodzianka dla fanów trafił 21.01 do odsłuchu na MaxFloRecTV.

Biak x HWR – 09 Podnieś do góry broń:

 

Premierowych 14 utworów posłuchać możemy w każdej chwili w serwisie streamingowym Tidal (kliknij, aby przejść: http://listen.tidal.com/album/55908412).

Dodajmy, że albumu „The Winners” nie byłoby, gdyby nie kilkoro istotnych gości. Wokalnie w jego powstanie zaangażowali się: Lilu, Rakraczej, Kotzi, Uka, Młody MD oraz członek legendarnej, kalifornijskiej grupy Tha Alkaholiks, J-Ro. DJ-a HWR-a wsparli natomiast: DJ Kostek i DJ Eprom. Drugi z nich dodatkowo nadał płycie charakterystyczne brzmienie, miksując i masterując ją przy użyciu analogowych maszyn oraz taśmy. Poniżej prezentujemy pełną tracklistę.


track lista:

INTRO

CZERWONE OCZY

GOTOWY NA WSZYSTKO (FT. KOTZI)

MÓJ HIP HOP

PRACA PLUS PRACA

RÓWNY ODDECH (FT. UKA, RAKRACZEJ)

SAGA

JEDEN ZNAK

PODNIEŚ DO GÓRY BROŃ

DUŻY PROCENT (FT. J-RO OF THA ALKAHOLIKS, MŁODY/HEAVY MENTAL, DJ KOSTEK)

THE WINNERS (FT. LILU)

ZŁE I DOBRE DNI

OBRAZ (FT. MŁODY/HEAVY MENTAL)

OUTRO (FT. DJ EPROM)


 

Okładka płyty : 

Biak_x_HWR_-_THE_WINNERS_[okladka_-_rewers_z_tracklista] Biak_x_HWR_-_THE_WINNERS_[okladka_-_front]


Patronat medialny nad krążkiem sprawują: Interia, Popkiller.pl, Hip-hop.pl, RapDuma.pl, Freestyle.pl, FabrykaZespolow.pl, muzykoholicy.com, Brudnepoludnie.pl, Rap-news.eu i Biznes-music.pl. Mecenatem objęła go fundacja Legalna Kultura

Redakcja Muzykoholicy

Muzykoholicy.com | Miejsce Polskiej Muzyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *