Białas zatraca się z PTP

Najnowszy singiel formacji PTP zatytułowany został „Zatraceni”. W nagraniu gościnnie wystąpił Białas, jeden z założycieli SB Maffija. Utwór wyprodukował Zelo.

„Zatraceni” to drugi, po kawałku „Bankiet”, singiel promujący nadchodzący album PTP – „Ulice Tego Słuchają vol. 2”. Krążek będzie nawiązaniem do materiału z 2008 r. Jak mówią sami twórcy:

– Płyta „Ulice Tego Słuchają vol. 2” to przede wszystkim ukłon w stronę naszych fanów, którzy są z nami od samego początku, jednocześnie mamy nadzieję, że album zainteresuje też tych, którzy wcześniej nie mieli styczności z takim brzmieniem, a które my wprowadziliśmy na polski rynek już w 2005 roku. Wtedy to powstały pierwsze numery na nasz pierwszy nielegal zatytułowany „Toronto Crunk Style”.

Niewątpliwym atutem krążka jest fakt, że został on nagrany w pełnym składzie: Zelo, Brożas, Buczer, Zawik oraz Luba.

– Po kilku latach i wielu życiowych perturbacjach postanowiliśmy ponownie w pełnym składzie zamknąć się w studio i zrobić kawał dobrej muzyki – dodają raperzy.


Piosenki możecie posłuchać poniżej:

 

Singiel „Zatraceni” dostępny jest w serwisach z muzyką cyfrową: http://soundline.biz/PTPBialasZatraceni

Łukasz Borys

- odkrywca nowych niebanalnych kawałków - maniak list przebojów - bloger – https://www.facebook.com/obliczamuzyki - Mazur z krwi i kości - amator piłki nożnej i biegania - początkujący polityk - do bólu uparty i dociekliwy - niespotykanie artystyczna dusza... towarzystwa - bywa rozważny i... romantyczny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *