BITWY FREESTYLE’OWE RED BULL KONTROWERSY – WRACAJĄ!

RED BULL KONTROWERSY

Red Bull KontroWersy to jedna z najbardziej prestiżowych bitew freestyle’owych, w której uczestnicy mierzą się na słowa. W tym roku wydarzenie odbędzie się 19 czerwca, a transmisje z niego będzie można oglądać na żywo na Facebooku, YouTube oraz Red Bull KontroWersy.

Jak będzie wyglądać tegoroczna edycja?

Freestyle w wydaniu najlepszych MC w kraju, błyskotliwe riposty i gra o wysoką stawkę. To wszystko w formie pojedynków 1 vs 1 urozmaiconych nietypowymi rundami oraz w specjalnie przygotowanej na tę okazję oprawie wizualnej, w formie transmisji online.

Wydarzenie, w którym zmierzy się ze sobą 16 najlepszych zawodników z całej Polski zaplanowano na 19 czerwca. Podobnie jak w latach ubiegłych, wśród osób startujących w bitwie pojawi się 8 uczestników z „dzikimi kartami” zaproszonych przez organizatora. Obok nich w pojedynkach udział wezmą zawodnicy, którzy wcześniej wywalczą miejsce na bitwie w specjalnych eliminacjach, będą mieli oni bowiem okazję spotkać się z sędziami twarzą w twarz! Jurorzy Red Bull KontroWersy łączyć się będą przez specjalną platformę internetową ze zgłoszonymi uczestnikami, by wyłonić najlepszych, którzy staną do walki o tytuł mistrza Red Bull KontroWersy obok wcześniej zaproszonych dzikich kart.

Weź udział!

Zapisy na eliminacje rozpoczną się wkrótce za pośrednictwem strony www.redbull.pl/kontrowersy.

Warunkiem uczestnictwa w eliminacjach jest ukończenie 18. roku życia i wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Szczegóły dotyczące zapisów będą publikowane na stronie internetowej oraz na fanpage’u Red Bull KontroWersy na Facebooku.

W tym roku na zwycięzcę, oprócz tytułu najlepszego freestyle’owca, trofeum i chwały, czeka nagroda w postaci 3 tysięcy złotych oraz vouchera o wartości 2 tysięcy złotych na zakupy w sklepie PROSTO.

Skład sędziowski:

Tegoroczna edycja niesie ze sobą również zmiany w gremium sędziowskim. Obok znanego już z tej roli Te-Trisa, przewodniczącego kapituły, zasiądą freestyle’owcy i raperzy: Edzio oraz Filipek. Jurorzy wzięli też udział w nagraniu zapowiadającym tegoroczną edycję, w którym udowodnili, że, nadal nie jest im obce składanie rymów na poczekaniu. Klip można obejrzeć na Facebooku Red Bull KontroWersy:

Nad prawidłowym przebiegiem wydarzenia czuwać będzie Filip Rudanacja, zaś o warstwę muzyczną zadba Dj Lazy One.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.