Bitwy w The Voice of Poland 8- odcinek drugi!

Już drugi sobotni wieczór oglądaliśmy zmagania utalentowanych uczestników ósmej edycji programu The Voice of Poland na ringu. Nie zmieniły się jedynie dwie rzeczy- radość zwycięzców i gorycz porażki przegranych.

Po raz kolejny jurorzy zestawili swoich uczestników w duetach i wybrali im piosenkę do zaprezentowania. Oto lista sobotnich występów wraz z opiekunem drużyny:

  1. Marek Molak i Damian Kikoła- Whole Lotta Love (Tomson i Baron),
  2. Małgorzata Hodurek i Artur Wołk- Lewanowicz- Everything Has Changed (Maria),
  3. Magdalena Dąbkowska i Anna Orlova- Ruchome Piaski (Michał),
  4. Weronika Szymańska i Zofia „Zoja” Sydor- Changed To The Rhythm (Andrzej),
  5. Dominika Pruchnicka i Agnieszka Seweryn- Prowadź Mnie (Maria),
  6. Kamila Kiecoń i Mateusz Wiśniewski- Don’t Dream It’s Over (Michał),
  7. Damian „Struna” Surow i Emilia Lech- Prócz Ciebie Nic (Andrzej),
  8. Jelena Matula i Abraham Kenner III- Another Way To Die (Tomson i Baron);

 

Zwycięzcami bitew zostali: Damian Kikoła, Małgorzata Hodurek, Magdalena Dąbkowska, Weronika Szymańska, Dominika Pruchnicka, Kamila Kiecoń, Emilia Lach oraz Jelena Matula, którzy przechodzą do kolejnego etapu w swojej pierwotnej drużynie.

Szczęściarzami tego odcinka okazali się również Artur Wołk- Lewanowicz, którego skradł Andrzej Piaseczny oraz Mateusz Wiśniewski, skradziony przez chłopaków z Afromental. Przypomnijmy, że na gorącym fotelu w drużynie Michała Szpaka siedzi niezmiennie od pierwszego odcinka Adam Milczarczyk, zaś u Marysi Sadowskiej- Łukasz Stojko. Jeżeli nie dojdzie do kolejnych kradzieży, to właśnie oni zaśpiewają w kolejnym etapie w swoich nowych drużynach, ale pamiętajmy, że czeka nas jeszcze 8 bitew, w których wszystko się może zdarzyć!

Zwycięzcami tego odcinka w opinii portalu Muzykoholicy.com został jednogłośnie duet Marii Sadowskiej- Małgorzata Hodurek i Artur Wołk- Lewanowicz z utworem Everything Has Changed, który w oryginale wykonują Taylor Swift i Ed Sheeran.

Gratulujemy zwycięzcom, czekając jednocześnie w niecierpliwości na kolejne ich występy.

Po więcej informacji zapraszamy na oficjalną stronę programu:

https://voice.tvp.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.