Black River powraca – już za miesiąc początek ich trasy koncertowej

Rock’n’rollowa supergrupa znowu w akcji! Po świetnych koncertach w kwietniu 2019 roku, Black River powraca, by promować swój najnowszy album, „Humanoid”. Z tej okazji zespół wystąpi na czterech klubowych koncertach: w Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie oraz Gdańsku.


BLACK RIVER to grupa, w skład której wchodzą muzycy znani z takich formacji jak BEHEMOTH, DIMMU BORGIR, ROOTWATER, GEISHA GONER, HUNTER, VESANIA, czy NEOLITHIC. Po kilkuletniej przerwie spowodowanej kłopotami zdrowotnymi wokalisty Maćka Taffa, BLACK RIVER powróciło do aktywności wydawniczej i koncertowej, czego świadectwem jest nowy, bardzo dobrze przyjęty album „Humanoid” oraz okazjonalne koncerty tuż po jego wydaniu.

W nowym roku BLACK RIVER planuje koncertować jeszcze więcej, a okazję do zobaczenia zespołu na żywo będą mieli fani w Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie i Gdańsku.

Od początku istnienia BLACK RIVER działa w niezmienionym składzie: Maciej Taff – wokal,
Piotr „Kay” Wtulich – gitara, Artur „Art” Kempa – gitara, Tomasz „Orion” Wróblewski – bass
Dariusz „Daray” Brzozowski – perkusja.Na wiosennych koncertach na pewno nie zabraknie utworów z poprzednich, znakomitych płyt zespołu: debiutu „Black River” (2008) oraz „ Black’n’Roll” (2009). 

? https://www.facebook.com/BlackRiver669/
? http://blackriver.pl/

?„Free Man” – https://www.youtube.com/watch?v=Q8CiouJzvVY
?„Lucky In Hell” – https://www.youtube.com/watch?v=OO1KoUaTXBw
?„Silence” – https://www.youtube.com/watch?v=8JvgTn-ckt0