BLASK w wytwórni Nextpop

Do grona podopiecznych warszawskiej wytwórni Nextpop dołączył właśnie artysta o pseudonimie BLASK. Debiutuje on singlem zatytułowanym „Nobody”, do którego powstał teledysk.


BLASK to autorski projekt Marcina Januszkiewicza, singer-songwritera, aktora i fana „Gwiezdnych Wojen”, który odkrywa przed słuchaczami jego prawdziwą, muzyczną „ciemną stronę Słońca”, dotąd niewidoczną.


Pod szyldem wytwórni Nextpop ukazał się pierwszy singiel muzyka, „Nobody”. Warstwą tekstową zajął się sam wokalista, będący także współautorem muzyki. Do powstania kompozycji przyczynił się również Mariusz Obijalski, znany z kolaboracji z Moniką Borzym, Tworzywem Sztucznym oraz z projektem Albo inaczej. Singiel jest już dostępny w serwisach streamingowych.


Do utworu powstał teledysk według pomysłu Marcina Januszkiewicza i Franka Przybylskiego. Ostatni z wymienionych odpowiada ponadto za zdjęcia i montaż.Robert Amirian, założyciel i CEO wytwórni Nextpop, opowiada o projekcie: BLASK to debiut wyjątkowo dojrzały. Szczera wypowiedź, złożona z oryginalnych kompozycji, intymnych tekstów,  rozbudowanych planów  wokalnych i organicznych brzmień producenta Mariusza Obijalskiego.  W połączeniu z emocjonalnym wokalem powstaje zupełnie nowa planeta dla wrażliwców, której BLASK dociera w odległe zakamarki galaktyki.


Debiut BLASKU stanowi część większego projektu, działającego pod nazwą NEXTPOP INTRODUCING, a mającego na celu odkrywanie i promowanie młodych talentów.


zajrzyj po więcej:

BLASK na Facebooku
BLASK na Instagramie
Nextpop na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.