Bleeding Moses z teledyskiem do singla „Good Coconut”

Zaledwie kilka dni temu w Internecie ukazał się teledysk do singla „Good Coconut” Bleeding Moses. Jest to kolejny utwór zapowiadający nowe wydawnictwo tej formacji. 


Bleeding Moses to jedyny „pigeon rockowy” zespół na świecie. Jego twórczość czerpie głównie z muzyki synthezatorowej, trip hopu oraz mieszanki rockowych brzmień lat 70. Znana z mocnym klipów grupa w 2016 roku wydała swój pierwszy LP. Płyta została nagrana w Rolling Tapes Studio i wyprodukowana przez Marko Schwartza.


Single promujące album pojawiły się między innymi w radiowej Czwórce i w Offensywie Piotra StelmachaProgramie Trzecim Polskiego Radia. Do dwóch z nich, „Hello D” i „Kraken love”, powstały odważne, psychoromantyczne teledyski, a pierwszy z wymienionych trafił na listę najlepszych obrazków festiwalu Ars Independent.Zaplanowany na styczeń 2018 roku krążek stanowi nostalgiczną podróżą w sceny przeszłości, tej mniej i tej bardziej odległej. Jest też pełna empatii i w szalony sposób spogląda na napotkanych kiedyś ludzi, którzy w ten czy inny sposób zapisali się w pamięci. Muzycznie różni się od debiutanckiego wydawnictwa pod wieloma względami. Produkując ją w całości samodzielnie, nie byliśmy zmuszeni do żadnych kompromisów, przez co znalazły na niej ujście przeróżne pomysły i inspiracje, tworząc barwną opowieść – wyjaśniają członkowie Bleeding Moses.


W skład Bleeding Moses wchodzą: Krzysztof Kielak (wokal), Tomasz Barski (klawisze, samplery, gitara), Przemysław Barski (bas, syntezatory), Stanisław Żyrek (gitara elektryczna, Szymon Kasprolewicz (perkusja), Szymon Tomczyk (gitara, bas, akordeon), Mariusz Nocuń (chórki, klawisze) i Aleksandra Górka (chórki).


Zajrzyj po więcej:

Bleeding Moses na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.