Bob One i Bas Tajpan z klipem do singla „Wyżej”

7 grudnia br. na MaxFloRecTV trafił nowy klip duetu Bob One & Bas Tajpan. Wideo towarzyszy singlowi „Wyżej”. To już trzecia odsłona wspólnego mixtape’u muzyków. Wydawnictwo zatytułowane „Po swojemu” ukaże się nakładem MaxFloRec na początku przyszłego roku.


Może nie tyle wyżej, co coraz bliżej do premiery nowego krążka duetu Bob One & Bas Tajpan. Mixtape „Po swojemu” pojawi się w przyszłym miesiącu nakładem MaxFloRec. Jeszcze bliżej z kolei do koncertu artystów w ramach Śląskiego Rap Festivalu. Bas TajpanBob One zagrają w katowickim Spodku już w najbliższą sobotę, 9 grudnia.Za realizację powyższego teledysku odpowiada Michał Sulich z Salty Skills w kooperacji z Jakubem „Kłakiem” Kubikiem (scenariusz, współreżyseria). W rolach głównych wystąpili: Damian „Robot” Chrobot, Jarosław Cyba i Robert Strzała.


To będzie mieszanka rapowych, karaibskich i afrykańskich inspiracji. Jednocześnie będzie nowocześnie: nawiążemy do muzyki, którą robi się teraz w Europie i na całym świecie. Połączymy te brzmienia z charakterystycznym dla nas vibe’em – mówili o mixtape „Po swojemu” Bas Tajpan i Bob One. Za produkcję płyty w całości odpowiadać będzie Bob One. Album powstaje w kultowym MaxFloStudio w Katowicach. Jak zapowiadają artyści, „Wyżej” nie jest ostatnią wideozapowiedzią krążka.


Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec), Paulina Kalinowska.


Zajrzyj po więcej:

Bob One na Facebooku

Bas Tajpan na Facebooku

Bas Tajpan & Bob One na Facebooku


projekt: Kamil_Bartosz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.