Bob One odebrał platynę za album „Twój ruch”!

W połowie maja w Częstochowie Bob One otrzymał z rąk Rahima platynę za swój 2 solowy krążek „Twój Ruch”. „Wielkie dzięki tym, którzy słuchają mojej muzyki i wspierają ją w jakiejkolwiek formie. Owszem, zawsze znajdą się tacy, którzy będą płakać, że doliczane są w tej chwili streamingi i wyświetlenia, ale to nie my ustalamy zasady przyznawania tych wyróżnień” – komentuje artysta.


20 maja podczas częstochowskich juwenaliów Bob One otrzymał wyjątkowy prezent. Najpierw na scenie dołączyli do niego raperzy z Pokahontaz, Fokus i Rahim. Artyści zagrali wspólnie utwór Przestań”. Zaraz po tym Rahim jako szef MaxFloRec i wydawca Twojego ruchuwręczył artyście Platynową Płytę za ten właśnie krążek.


Dziękuję tym, którzy we mnie wierzą, dzięki dla MaxFloRec za możliwość rozwinięcia skrzydeł i przede wszystkim wielkie 5 dla tych, którzy słuchają mojej muzyki i wspierają ją w jakiejkolwiek formie” – mówił Bob One.

Przy okazji tego wyróżnienia artysta postanowił skomentować ostatnie zmiany na rynku fonograficznym w kontekście przyznawanych przez ZPAV wyróżnień: „Czasy są takie, że ludzie często słuchają muzyki z różnych źródeł i ZPAV próbuje to jakoś bardziej lub mniej umiejętnie ogarnąć. Wszystkim, którzy narzekają na tę formę polecam pójść o krok dalej i powrócić do czasów Liroy’a, czyli platyny za pokonanie progu rzędu 100 tys. sprzedanych płyt. Wtedy będziecie mieć swoje PRAWDZIWE wyróżnienie” – mówi raper. – „Ja robię swoje i cieszę się, jeśli ktoś to docenia. 5!”


Twój ruch” to 2 solowy album w karierze Bob One’a. Wydawnictwo ukazało się 7 czerwca 2013 r. nakładem MaxFloRec. Promuje je aż 7 singli: Widzę dziś”, „Zostawiam”, „Twój ruch”, „W co wierzysz”, „Daj z siebie wszystko”, „Nie trzeba oraz Przestań”. Album wciąż dostępny jest na maxflosklep.pl (http://maxflosklep.pl/pl/p/Bob-One-Twoj-Ruch/311), w dobrych sklepach z muzyką, na MaxFloRecTV, w serwisach streamingowych oraz sklepach internetowych z muzyką cyfrową.

Aby być na bieżąco z twórczością Bob One’a, subskrybuj kanał MaxFloRecTV na YouTubie (kliknij tutaj, aby przejść: https://www.youtube.com/user/MAXFLORECtv?sub_confirmation=1)!

Tekst: Kajetan Balcer i Robert Boćwiński (MaxFloRec)

Łukasz Borys

- Mazur z krwi i kości - odkrywca nowych niebanalnych kawałków - maniak list przebojów - bloger – www.obliczamuzyki.blog.onet.pl - amator piłki nożnej i biegania - początkujący polityk - do bólu uparty i dociekliwy - niespotykanie artystyczna dusza... towarzystwa - bywa rozważny i... romantyczny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *