Bob One x Bas Tajpan – teledysk i zapowiedź wydawnictwa

Dzisiaj tj. (26.10.2017) w serwisie You Tube na kanale Slavic Rasta ukazał się teledysk do utworu „Po swojemu” duetu Bas Tajpan i Bob One. Piosenka ta stanowi zapowiedź płyty  „Po swojemu „dwójki artystów. Płyta ma zostać wydana jeszcze w tym roku.


Tak muzycy mówią o swoim projekcie: To będzie mieszanka rapowych, karaibskich i afrykańskich inspiracji. Jednocześnie będzie nowocześnie: nawiążemy do muzyki, którą robi się teraz w Europie i na całym świecie. Połączymy te brzmienia z charakterystycznym dla nas vibe’em. Jeśli chodzi o tego rodzaju muzykę, będzie to nowa jakość w Polsce.


Teledysk do utworu „Po swojemu” został zrealizowany przez grupę Salty Skills, a za produkcję singla odpowiada Bob One. Artysta jest także odpowiedzialny za całą warstwę muzyczną mixtape’u duetu. Piosenka została nagrana w MaxFloStudio w Katowicach, natomiast mastering został zrobiony w 3/4 UDGS LAB-ie w Bielsku Białej.


Utwór „Po swojemu” jest drugim singlem zapowiadającym płytę o tym samym tytule. Nakładem wydawnictwa MaxFloRec zostanie wydany mixtape i będzie on dostępny wyłącznie w wersji cyfrowej w największych serwisach streamingowych oraz w sklepach z e-muzyką.


Czekamy na owoc współpracy dąbrowskiego artysty Basa Tajpana oraz Boba One.


Posłuchajcie tego niezwykłego projektu muzycznego:

Zobacz więcej

Bas Tajpan i Bob One na Facebooku

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.