Bohater z pierwszym singlem szumnie wkracza na polską scenę muzyczną

Nowohucki wokalista, autor tekstów, kompozytor oraz producent właśnie wypuścił swój pierwszy singiel zapowiadający jego „[…] najważniejszy projekt muzyczny w dotychczasowym życiu” (cyt. Bohater). Solowa płyta Organizm ukarze się pod koniec 2019 roku. 

Kim jest Paweł Bohater?

„Podążam własną ścieżką, nie lubię kompromisów i bezpiecznych rozwiązań.  Mam problemy z wykonywaniem jednego utworu w ten sam sposób kilka razy oraz z twórczością w jednym muzycznym gatunku. Lubię jazz, ale nie lubię przeintelektualizowanych utworów, w których nie ma muzyki. Lubię rap, ale nie lubię krzykaczy, którzy nie mają nic do powiedzenia. Ciągle szukam, czasami znajduję. W ostatnich latach napisałem tony muzyki dla innych, teraz nagrywam solową płytę, nazywa się Organizm. Jestem bardziej wokalistą niż raperem, bardziej kompozytorem niż producentem, grywam na wiertarce. Gdybym nie był muzykiem, zostałbym lekarzem.” – Bohater

Teledysk wyreżyserował Miłosz Kozioł, za zdjęcia odpowiada Paweł Labe, za kostiumy Hanka Podraza.

Do obiegu trafi limitowana edycja na CD i vinylu. Ponadto singiel Organizm dostępny jest na wszystkich platformach streamingowych.