BOKKA i Decadent Fun Club zagrają w najbliższą niedziele w krakowskich Fortach Kleparz

Już w najbliższą niedzielę (tj. 18.11.2018.) w krakowskim klubie Forty Kleparz zagra charyzmatyczne trio BOKKA. Jako support w ramach eliminacji do Festiwalu Supportów zagra warszawska formacja Decadent Fun Club.

BOKKA mimo tego, że istnieje dopiero pięć lat ma już na swoim koncie trzy studyjne albumy. Pierwszy album ukazał się w 2013 roku i był zatytułowany po prostu „Bokka”, dwa lata później ukazał się drugi krążek formacji zatytułowany  „Don’t Kiss and Tell”, natomiast w kwietniu tego roku ukazało się najnowsze wydawnictwo zatytułowane „Life on Planet B”. BOKKA to wyjątkowy projekt na polskiej scenie muzycznej zwłaszcza ze względu na fakt iż nie wiadomo kim są. Podczas występów scenicznych Ich twarze ukryte są pod maskami, a koncerty są prawdziwym widowiskiem. Konsekwencja w ukrywaniu wizerunku i oryginalne podejście do tworzenia oraz promowania swojej muzyki sprawiło, że BOKKA to jeden z najpopularniejszych zespołów polskiej sceny alternatywnej.
Ich twórczość to mieszanka synthpopu, dream popu i shoegaze.
BOKKA to muzyczna opowieść, którą musicie usłyszeć i zobaczyć na żywo.

W ramach eliminacji do Festiwalu Supportów przed formacją BOKKA swoją twórczość zaprezentuje Decadent Fun Club. Jest to warszawski kwartet, który tworzą Paveu Ostrovsky (wokal), Jasiek Łukomski (gitara basowa), Mateusz Gągol (syntezatory) i Kamil Cegiełka (bębny). Zespół powstał dwa lata temu i już zdążył mocno zamieszać na polskiej scenie muzycznej. Są laureatami Jarocińskich Rytmów Młodych 2017 oraz zostali wyróżnieni „szczotą” przez Annę Gacek i Piotra Stelmacha podczas koncertu „Offensywa De Luxe” w Trójce – w kategorii „nadzieja roku”. Zespół z powodzeniem łączy mieszankę różnych nurtów muzycznych od zimnej fali przez new romantic po synthpop. Mają za sobą już wiele udanych koncertów m.in. jako support Krzysztofa Zalewskiego i OMD.

Jeśli chcecie zobaczyć i usłyszeć mieszankę tych dwóch, muzycznych światów i przekonać się jak wygląda życie na Planecie B to serdecznie zapraszamy już w najbliższą niedzielę do krakowskiego klubu Forty Kleparz.
Bilety na koncert są jeszcze dostępne na GOING  oraz w salonach empik.

—————————————————————————————————————————–
Więcej informacji dostępne na facebooku zespołu BOKKA oraz Klubu Forty Kleparz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.