BOKKA wystąpi w Starym Maneżu

Zespół BOKKA jest owiany tajemnicą od początku działalności. Muzycy niechętnie mówią o sobie, nie zdradzają swoich imion, a na scenie prezentują się w maskach. W najbliższy czwartek (tj. 17.05.2018) wystąpią w gdańskim Starym Maneżu i,  miejmy nadzieję, rozwieją tajemnice dotyczące nowego wydawnictwa. 

Trzeci album grupy BOKKA „Life On Planet B” ukazał się 20 kwietnia. Płyta powstawała w dwóch miejscach – podwarszawskim Little Studio oraz gdańskim Custom34, gdzie muzycy szukali nowych, interesujących dźwięków i świetnie się przy tym bawili. Na krążku znajdziemy 10 utworów, niedających zamknąć się w jeden gatunek muzyczny. To zmysłowe, elektroniczne brzmienie łapie słuchacza za serce i nie pozwala się od siebie uwolnić.

Z gdańskim koncertem wiąże się zdecydowanie nieprzyjemna historia. Członkowie BOKKA mieli wystąpić w Starym Maneżu w dniu premiery płyty (tj. 20.04). W drodze na koncert, w płomieniach stanął bus zespołu. Większość gromadzonego przez lata sprzętu spłonęła, a koncert w Gdańsku musiał zostać przełożony. Co ciekawe – wydawać by się mogło, że wydarzeniem inspirowany był nowy teledysk, do utworu „Paper Fuse”.


Oprócz Gdańska na trasie promującej nowe wydawnictwo znalazły się: Gliwice (18.05), Praga (23.05), Katowice (30.05) i Jarocin (13-15.07). Zachęcamy do wybrania się na któryś z zaplanowanych koncertów zespołu, a sami mamy nadzieję, tym razem grupie uda dotrzeć się nad morze bez żadnych komplikacji i w zdecydowanie pozytywnych nastrojach.


Zajrzyj po więcej:

BOKKA na Facebooku 
BOOKA na Instagramie 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.