Bovska i Lanberry zagrają na Dziedzińcu Nowy Świat

Kolejny weekend na Dziedzińcu Nowy Świat zapowiada się wyjątkowo gorąco! Już w piątek na scenie zobaczymy Elizę A. Tkacz oraz Bovską, ale to nie koniec atrakcji na weekend! Jeszcze w sobotę, 7 sierpnia, zagra dla nas Patryk Skoczyński oraz Lanberry! Darmowe wejściówki można pobrać na stronie www.dziedziniecnowyswiat.pl

Jeszcze tego lata na Dziedzińcu Nowy Świat zobaczymy: The Engineers Band, Film Jazz Project, Michał Salamon, Szum&Fykes, Yukaa, Goorala, ShataQS, Maciej Komorowski Band, Mith oraz Myslovitz.

Dziedziniec Nowy Świat, który mieści się w samym środku dziedzińca Centrum Bankowo-Finansowego „Nowy Świat”, to prospołeczny projekt kulturalno-rozrywkowy.

Patronem honorowym projektu jest Centrum Bankowo-Finansowe. W dzień centrum biznesowe Warszawy, a w nocy najmodniejsze miejsce rozrywkowe w mieście.

W sercu Warszawy tworzymy miejsce, gdzie wystąpią artyści młodego pokolenia i sceniczni eksperci. Podczas cyklu koncertów usłyszmy pełen przekrój gatunków – od muzyki jazzowej, klasycznej po muzykę hip-hopową i klubową. Wydarzeniom towarzyszyć będzie niezapomniana oprawa graficzna i świetlna.

Głównym organizatorem wydarzenia jest Centrum Edukacji Społecznej. To młoda, prężnie rozwijająca się fundacja, która w swoich działaniach ma na celu wspieranie różnych form aktywności społecznej, działalności edukacyjnej i analitycznej, postaw kształtujących odpowiedzialność za sprawy publiczne oraz aktywizacja środowisk lokalnych.

Partnerami koncertów są N31 by Robert Sowa, DS Fokus oraz Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.
Patronem medialnymi koncertów jest Radio Supernova.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.