Bovska komedia, czyli utwór z filmu „Narzeczony na niby”

Już dziś, tj. 21 grudnia br., swoją premierę ma teledysk Bovskiej do jej najnowszego singla, „Na Niby”, czyli utworu promującego komedię romantyczną „Narzeczony na niby” w reżyserii Bartosza Prokopowicza, która wejdzie do kin w styczniu 2018 roku.


„Narzeczony na niby” to opowieść o związkowych perypetiach, o wzlotach i upadkach zakochanych, o tym, jak łatwo nawet najbliższa nam osoba może złamać nasze serce. Główna bohaterka filmu z całych sił próbuje stworzyć pierwszy szczęśliwy związek. Niestety, mężczyzna, któremu oddała swoje serce, wydaje się bardziej zainteresowany sobą niż nią. Pewnego dnia jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno małe kłamstwo zamieniają jej uporządkowane życie w prawdziwy emocjonalny rollercoaster. Jest to historia o miłości z udziałem plejady gwiazd, takich jak: Piotr Stramowski, Piotr Adamczyk, Julia Kamiński, Sonia Bohosiewicz czy Tomasz Karolak.Nowy singiel „Na Niby” napisany przez Bovską oraz Jana Smoczyńskiego traktuje o miłości, którą chcemy poczuć całym swoim ciałem, chcemy, żeby nami zawładnęła, a nie była tylko udawanym uczuciem pomiędzy dwojgiem ludzi. Bohaterka piosenki, tak jak główna postać w filmie, chce stworzyć prawdziwy, szczęśliwy i pełen miłości związek, jednak niedomówienia oraz małe i większe oszustwa burzą świat, w jakim żyje.


Bovska to wokalistka okrzyknięta jednym z najważniejszych debiutów 2016 roku. Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty, „Kaktus”, został wyprzedany dwa dni po premierze, a utwory Bovskiej jeszcze przed premierą albumu biły rekordy popularności w Internecie, gdzie dotychczas odtworzono je ponad piętnaście milionów razy. Nominowano ją do nagrody Fryderyki 2016 w kategorii Debiut Roku oraz do nagrody MTV Europe Music Award 2016 w kategorii Najlepszy Polski Wykonawca. Bovska otrzymała również Złotą Płytę̨ za sprzedaż̇ ponad 10 tysięcy egzemplarzy singla „Kaktus”. BOVSKA ma za sobą̨ występy na najważniejszych Festiwalach w kraju: Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Slot Art. Festiwal i Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Była też jedyną gwiazdą z Europy, która zagrała koncert podczas tegorocznej edycji festiwalu Shimokitazawa Sound Cruising w Tokio. W zaledwie rok od premiery swojej pierwszej płyty Bovska zaprezentowała drugi album zatytułowany „Pysk”


Singiel z produkcji „Narzeczony na niby” nie stanowi pierwszego zetknięcia Bovskiej z dużym ekranem. Utwór „Kaktus” jest wykorzystywany w serialu „Druga szansa” emitowanym przez TVN, a do filmu „Planeta Singli” wokalistka napisała wiodącą piosenkę zatytułowaną „The Man with an Unknown Soul”.


Zajrzyj po więcej:

Bovska na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.