Bovska prezentuje intrygujący klip do piosenki „Autorestet”

Utwór „Autorestet” pochodzi z drugiego albumu artystki zatytułowanego „Pysk”, którego premiera miała miejsce 31 marca 217 roku. Teledysk, który został nakęcony do tej piosenki jest mroczny i tajemniczy, balansuje na granicy fikcji i rzeczywistości, wyraźnie kontrastuje z kolorem i szatą graficzną całego krążka.

Za reżyserię klipu odpowiada Joanna Satanowska, która jest jednocześnie autorką scenariusza. Natomiast całokształt fabuły został oparty o Netflixowy serial „Black Mirror” Charliego Brookera. Obok samej wokalistki w teledysku zobaczymy również aktora Pawła Koślika. Sama artystka opisując pracę i tematykę klipu zachęca do obejrzenie:

„Głęboki beat i ostry synth w piosence „Autoreset” wzbudzają niepokój. Zawarta w klipie wizja rzeczywistości z nieoczekiwanym finałem, nie jest ilustracją piosenki. To jej interpretacja przełożona na język filmu. I moja jak dotąd najbardziej zaawansowana rola aktorska. Bohaterów jest czwórka… a może dwójka? Sami zobaczcie. Zakochałam się w tej wizji wymyślonej i wyreżyserowanej przez Joannę Satanowską. Może i Was wciągnie nasza mroczna tajemnica…”


Bovska będzie jedną z gwiazd podczas Edison Festival – Taste The Music, który odbędzie się 21-22 lipca, w Baranowie pod Poznaniem (czytaj więcej).

Bilety: https://www.bilety24.pl/koncert/edison-festival-taste-the-music-40747


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/Bovska/?ref=br_rs

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.