Brodka MTV Unplugged w Poznaniu

Jeden z trzech koncertów z cyklu „bez prądu” w których Brodka akustycznie wykona największe swoje przeboje odbędzie się już w sobotę, 15 września w Teatrze Wielkim im.Stanisława Moniuszki w Poznaniu . Trasa jest zapowiedzią albumu „Brodka MTV Unplugged”

Moniki Brodki przedstawiać nie trzeba – jedna z najbardziej charakterystycznych artystek na naszej scenie. Bezkompromisowo łączy ze sobą na pierwszy rzut oka niepasujące do siebie elementy różnych stylów muzycznych w niezwykłą całość. Każdy jej występ na długo zapisuje się w pamięcie również ze względów wizualnych bogatych w imponujące efekty do których piosenkarka przykłada ogromną wagę.

Poznański koncert w ramach projektu „bez prądu” to jeden z trzech wydarzeń obok wrocławskiego i warszawskiego (już wyprzedanego) koncertu podczas którego Monika zaśpiewa utworu z przekroju całej swojej twórczości, włączając w to debiutancką płytę „Album” (2004) z której pochodzą takie utwory jak: „Ten” czy „Dziewczyna mojego chłopaka”. Na scenie towarzyszyć jej będzie dwunastoosobowy zespół muzyków, grających na takich instrumentach jak fisharmonia i piła.


Bilety dostępne na stronie:

https://www.eventim.pl/eventseries/2231904/?affiliate=GTP


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/BrodkaMusic/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCT8tIjc0Vq5K2w3hGGaXjog

Podziel się swoją opinią ;)