BRODKA MTV UNPLUGGED – wyjątkowa trasa „bez prądu”

12 kwietnia w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie Monika Brodka w ramach trasy MTV UNPLUGGED zagrała akustyczny koncert, który został zarejestrowany, efektem czego będzie płyta CD, której premiera zaplanowana jest jeszcze w czerwcu. Idąc za ciosem, artystka w ramach promocji krążka wyruszy w trasę koncertową.

Seria wyjątkowych koncertów MTV UNPLUGGED, czyli odbywających się bez prądu, bo główną ideą projektu jest muzyka w aranżacjach akustycznych w wykonaniu gwiazd największego formatu, to jeden z najbardziej popularnych projektów muzycznych na świecie, w którym uczestniczyły takie gwiazdy jak między innymi Nirvanę, Pearl JamLykke Li, Florence and the Machine, czy Alicia Keys. Natomiast z rodzimych artystów możemy wymienić Kayah, Hey, Wilki, Kult, O.S.T.R. oraz Monikę Brodkę, która wówczas do współpracy zaprosiła Dawida Podsiadło i Krzysztofa Zalewskiego.


Podczas trasy Brodka odwiedzi trzy miasta – Poznań, Wrocław oraz Warszawę. Towarzyszyć jej będzie  dwunastoosobowy zespół, grający na tak niespotykanych instrumentach jak fisharmonia i piła. Artystka zaprezentuje materiał z przekroju całej swojej twórczości, poczynając od debiutanckiego krażka, a kończąc na najnowszym albumie wydanym w 2016 roku pod tytułem „Clashes”.


Brodka MTV Unplugged

10/09 – POZNAŃ – Teatr Wielki – Opera Poznań

20/09 – WROCŁAW – Narodowe Forum Muzyki

26/09 – WARSZAWA – Nowy Teatr


Bilety do nabycia na stronach:

https://www.eventim.pl/eventseries/2231904/?affiliate=GTP


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/BrodkaMusic/

www: http://www.mtv.pl/wideo/754-mtv-unplugged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.