BROWAR PIWOTEKA oficjalnym sponsorem trasy „When The Rain Comes Down Tour 2018” zespołu INTERNAL QUIET

BROWAR PIWOTEKA to pierwsza łódzka inicjatywa piwowarska zajmująca się piwem kraftowym, która została oficjalnym sponsorem 30 koncertów INTERNAL QUIET w ramach „When The Rain Comes Down Tour 2018”. Dewizą prestiżowej firmy jest warzenie nieszablonowych piw ukazujących bogactwo piwnego świata. Wyroby „PIWOTEKI” przełamują konwencje i zaskakują koneserów polskiego kraftu!

Maciej Małecki (szef działu handlowego Browaru Piwoteka): Zespół INTERNAL QUIET to z całą pewnością czołowa formacja heavy-metalowa w Polsce. Pomimo niedługiego stażu to bardzo solidny, zgrany i wyjątkowo profesjonalny zespół, który postrzegam jako istotną jakość ma mapie ciężkiej muzyki. Tworzą oryginalne dźwięki i nie obawiają się nietuzinkowych rozwiązań, co idzie również w parze z koncepcją działania naszej firmy. Poszukiwaliśmy tego typu partnera do kooperacji i cieszymy się, że udało nam się nawiązać ciekawą współpracę, której efekty poznacie już niebawem!

Sławomir Papis (INTERNAL QUIET): Jako wielbiciel trunków spod znaku piwa kraftowego od kilku lat obserwuję działalność BROWARU PIWOTEKA. Mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że należy on do ścisłej czołówki najbardziej atrakcyjnych i prestiżowych firm o tym profilu, i to nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Ambicją browaru jest przede wszystkim posiadanie oferty zaspokajającej wymagania pasjonatów tego trunku, którzy ciągle poszukują nowych doznań smakowych. Co ważne, unikatowe wyroby PIWOTEKI mają również na celu przełamywanie granic pomiędzy piwnymi stylami. Od pierwszych dni działalności Piwoteka stawia na profesjonalizm rozumiany jako fachowa wiedza, właściwe przygotowanie oraz poczucie misji przy produkcji eksperymentalnych gatunków piwa!

Efekt unikatowej współpracy INTERNAL QUIET i BROWARU PIWOTEKA zostanie ujawniony pod koniec września 2018.

Zobacz więcej:

https://piwoteka.pl

http://internalquiet.com

facebook.com/BrowarPiwotek

facebook.com/internalquietfanpage

Podziel się swoją opinią ;)