Buka & Rahim szukają aktorów do klipu. Zgłoś się! Masz czas tylko do środy!

Już w najbliższy czwartek (25.02) w Katowicach Buka & Rahim kręcić będą nowy klip. Towarzyszyć będzie on utworowi pt. „Z archiwum twarzy” z udziałem Fokusa i Masi. Do środy (24.02) na casting@maxflo.pl zgłaszać mogą się osoby chcące zagrać w teledysku.

W klipie wystąpić może praktycznie każdy. Nieważne, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną; czy jesteś gruby, czy chudy; wysoki czy niski; stary czy młody – mówi Rahim. – Zaproszenie kierujemy przede wszystkim do naszych fanów. Dopisali oni przy realizacji teledysku do „Habitatu”, a później „Przeciwwagi” Pokahontaz. Mamy nadzieję, że dopiszą i tym razem – dodaje.

Rahim / Pokahontaz – Przeciwwaga


Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko, wiek, wzrost, zdjęcie sylwetki i (lub) film (niekoniecznie profesjonalne demo aktorskie) ze swoim udziałem, a także numer kontaktowy (obowiązkowo!) wysyłać należy mailem na adres

casting@maxflo.pl do środy (24.02), do godz. 17.

Wybrani kandydaci więcej szczegółów otrzymają bezpośrednio od reżysera klipu. Z uwagi na fakt, że zdjęcia odbędą się w Katowicach szczególnie mile widziane będą osoby zamieszkałe na terenie woj. śląskiego.

Za realizację wideo odpowiedzialny będzie Aleksander „Kopruch” Kozłowski z grupy Przedmarańcza. Ten sam, który nakręcił klip do „Optymistycznie”, „Nawyków” i „Kroku na szczyt” promujących album „Optymistycznie” Buki & Rahima. „Z archiwum twarzy” będzie już piątym singlem pochodzącym z tego wydawnictwa.

Buka & Rahim – Krok na szczyt

Płyta „Optymistycznie” dostępna jest na stronie sklep.maxflo.pl oraz w salonach sieci Empik, Media Markt, Saturn, na empik.com czy w innych, dobrych sklepach z muzyką.


Zajrzyj tu:

Rahim facebook: https://www.facebook.com/rahuene/?fref=ts

Buka facebook: https://www.facebook.com/bedoka/?fref=ts

Pokahontaz facebook: https://www.facebook.com/pokahontazofficial/?fref=ts 

Sklep MaxFlo: http://sklep.maxflo.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *