Buka & Rahim z klipem 360°. Gościnnie Fokus, Masia i fani!

Z archiwum twarzy” to pierwszy w historii MaxFloRecTV, a jednocześnie jeden z pierwszych w Polsce, klip nakręcony w technologii 360 stopni. Wideo promuje platynowy już krążek „Optymistycznie” Buki & Rahima. Sprawdźcie ukryte w nim niespodzianki! Tylko… ostrożnie!

Musicie go sprawdzić, ponieważ takiego jeszcze nie mieliśmy. Jest bardzo nietypowy – zapowiadał jeszcze w poniedziałek Fokus (https://goo.gl/r1pVPn). – Zapraszamy przed komputery i przede wszystkim przed telefony!

Od 10 maja wiadomo, co artysta miał na myśli.


Wideo nakręcone zostało w katowickim klubie Garage. Za jego realizację odpowiada grupa filmowa PrzedmarańczaWspółpracujemy od lat. Szablonem naszej kooperacji są nieszablonowe klipy. Stawiamy na oryginalność i innowacyjność – mówi Rahim. – Takich niekonwencjonalnych teledysków zrobiliśmy już naprawdę sporo. Ten zwyczajnie nie mógł odstawać od reszty.

Dowodem na awangardowość obrazów spod szyldu MaxFloRec & Przedmarańcza jest m.in. nominacja klipu do PrzeciwwagiPokahontaz do nagrody Yach Film 2014 właśnie w kategorii Innowacja. Nowe rozwiązania techniczne to niejedyny wspólny element klipu do „Przeciwwagi” i „Z archiwum twarzy”. Na planie tego drugiego również pojawili się fani. Odbiorcy Buki & Rahima wcielili się w kreacje aktorskie. Zresztą nie tylko oni. Poznajecie jeszcze kogoś? Mała podpowiedź: tytuł singla to Z archiwum twarzy”!


Nie tak dawno na MaxFloRecTV trafił teledysk, w którym Przedmarańcza wykorzystała z kolei efekt podwójnej ekspozycji. Poniżej przypominamy No RushBejfa z gościnnym udziałem Udoo.

Najświeższe wideo na MaxFloRecTV, Z archiwum twarzy”, to już 5. klip promujący album OptymistycznieBuki & Rahima. W niespełna pół roku krążek pokrył się platyną.

Płyta cały czas dostępna jest na maxflosklep.pl, w Empiku i innych, dobrych sklepach z muzyką (kliknij, aby zamówić: http://maxflosklep.pl/pl/p/Buka-Rahim-Optymistycznie/633). W wersji cyfrowej znaleźć można ją m.in. na empik.com czy iTunes.com.

Patronat medialny nad wydawnictwem sprawują: RMF Maxxx, Interia, magazyn „Freestyle”, CGM.pl, Muzodajnia.pl, RapDuma.pl, Popkiller.pl, TVP Katowice i gazeta „Metrocafe.pl”.

[Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *