Burza dźwięków, czyli ‘Make Me Pure’ by Carsky!

‘Make Me Pure’ to debiutancki album EP polskiego producenta muzycznego o pseudonimie Carsky. Składa się z 6 utworów, a swoją premierę miał 17 listopada w klubie SERCE w Krakowie. Ważne jest to, że jest już dostępny w najważniejszych serwisach streamingowych i internetowych sklepach
z muzyką w naszym kraju.

Carsky stworzył coś niezwykle oryginalnego i  niespotykanego, jeżeli chodzi o polski rynek muzyczny. Trudno przyporządkować to do jakiejś kategorii. „Burza dźwięków” daje odczucie, że w albumie znajdziemy miliony brzmień ułożonych w niezwykle udanych kombinacjach. Ciekawe jest to, że jednokrotny odsłuch nie wystarczy, aby usłyszeć je wszystkie (chyba, że ktoś ma  słuch absolutny). Po  każdym  kolejnym przesłuchaniu można odkryć dźwięki, na które nie zwróciło się uwagi wcześniej. Ponad to  dynamika poszczególnych brzmień, z których  te najważniejsze są ‘podkreślone’, tworzy bardzo inteligentne, przemawiające do nas kompozycje.

Gdy zamknie się oczy, można odczuć wolność. Wydaje się, że ta muzyka była nam znana wcześniej, ale dopiero  teraz została przeniesiona z naszej wyobraźni.

Album niezwykle energetyczny i pobudzający. Doskonały do słuchania podczas biegania (wypróbowane), bądź ćwiczeń na siłowni.

Bardzo mocno skupia uwagę słuchającego, gdyż pokazuje coś ponad to, co prezentują znani nam producenci muzyczni. Po prostu album na europejskim, a może i  światowym poziomie. Polecamy bardzo gorąco!

Lista utworów:

1. someone

2. fragile

3. strait

4. fell it

5. pure

6. dreams

Album wydany przez wytwórnię 729425 Records DK. Gdzie można go znaleźć? Oto lista serwisów wraz z linkami:

Spotify: http://spoti.fi/2B03pXs
Tidal: http://bit.ly/2zRShxo
iTunes: http://apple.co/2jDtUxC
Google Play:http://bit.ly/2ARyTxP
Amazon: http://amzn.to/2iuHQ9z
Groove: http://bit.ly/2zfmPdq
Deezer: http://bit.ly/2mBsKng

Carsky, a właściwie Paweł Karski zajmuje się szerokim spektrum muzycznym. Szczególną uwagę poświęcając muzyce alternatywnej. Mimo, że „Make Me Pure” jest Jego pierwszym krążkiem, pozwolił poznać się wcześniej na Open’er Festival 2017 oraz na kilkudziesięciu innych koncertach czy live actach. Muzykę Pawła Karskiego można usłyszeć również w takich rozgłośniach radiowych jak: ChilliZet, Trójka Polskiego Radia, Planeta.fm czy Radiofonia.

Oto próbka muzyki na żywo prosto z klubu Serce:

Koncert? Między innymi:

23.01.2018- Kazimierz Dolny, Trzeci Księżyc, live act

 

Po więcej informacji zapraszamy na oficjalną stronę Carsky’ego oraz fanpage’a na Facebooku:

https://karskicarski.wixsite.com/carskyofficial

https://www.facebook.com/carskyofficial/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.